Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Körülbelül milyen árban lehet...

Körülbelül milyen árban lehet egy ilyen tetoválás elkészítése?

Figyelt kérdés

Tudom hogy több dologtól is függ de megközelítőleg mennyi lehet?


[link]


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. szept. 18. 18:09
 1/3 A kérdező kommentje:
a hátam felső felére lenne viszonylag nagy méretben.
2016. szept. 18. 18:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, neked mi számít viszonylag nagy méretnek. A telihát viszonylag nagy méret, de valakinek a 10x10 is viszonylag nagy. (Benne van, hogy viszonylag, tehát viszonyítottan nagyobb, mint más...)

Hogy szépen nézzen ki, legalább 20x20, vagy nagyobb méretben képzelném el. 3-5 óra alatt is el lehet készíteni, de lehet két alkalmas is, ez tetoválótól függ. 30-45 ezer a maximálisan reális ezért. Persze lehet kevesebb, de több is 20-ból is ki lehet hozni kisebb méretben, de 70-100-ból is válltól vállig.

Méret, szalon, tetoválótól függ.

2016. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat méret: úgy gondoltam hogy a lapockák ig még menjen túl de nem válltól vállig. Ment a zöld pacsi!
2016. szept. 19. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!