Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ez a tetoválás...

Szerintetek ez a tetoválás mennyire mutat jól egy nőn?

Figyelt kérdés

2016. szept. 30. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

Lehet hogy nem szép a ráncos bőr, de tetkóval meg undorító ahogy egybefolyik meg kiemeli ezt az ,,adottságot"


Tetkó eltávolítás van persze... de nem teljes:) ugyan úgy ott maradnak vonalak, halvány tetkó maradványok.

2016. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem tetszik egy tetoválás sem.Egy férfin ciki...A nőt pedig elcsúnyítja.Engem legalábbis nagyon taszít!
2016. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

Lézeres eltávolítás: Ekkora felület esetén hónapokig tartó, borzalmasan fájdalmas folyamat. Nemcsak az élve sütögetés része az, hanem az azt követő gennyes bőrgyulladást se akarom nagyon részletezni, ahol a levedző bőrfelületet mindenféle kotyvalékkal kell heteken át kenegetni. Utána sokaknál égett színű, vörös bőrfelület marad vissza, esetenként elő-elő bukkanó halvány tetkó-vonalakkal.

Ha ez eltüntetés, hát nevezd csak nyugodtan annak. Szerintem is felelőtlenség így gondolkodni. Ha most kell pl. a munkádhoz a tetkó, hát csináltasd meg.


(Ez épp mondjuk szerintem kifejezetten ízléstelen és ronda, de ahogy mondtam, ez szakmafüggő, ki hogyan csinál magából a marketing oltárán lassan fakuló szendvicsembert.)


Viszont arra valóban készülj fel, hogy hízáskor/fogyáskor a tetkó elmosódik, kihalványodik, megfakul. Az évek előre haladtával szintúgy. Lehet persze után rajzoltatni, felülüttetni, de azért az már nem lesz olyan és nagyon szerencsésnek kell lenned, hogy hozzáértő csinálja.

Mert ide kevés a jó rajzkészség, tetkót retusálni, felülfesteni csak nagyon kevesen tudnak rendesen.


Láttam én is esztétikus tetkókat. Nekem pl. a felkaron, combon, bokán lévő, karperecet utánzó körkörös, nem túl vastag, nonfiguratív dolgok bejönnek. Azok is persze, akik ilyet hordanak. De tudom és látom az idősebb viselőkön, hogy ugyan ezek a tetkók később ellenetétes hatást fejtenek ki, inkább taszítóvá, vagy legalábbis "lerobbanttá" teszik viselőiket.


Miért nem jó Neked a henna? Lemosható, csereberélhető, a bőrrel mindig szinkronban van. Igaz, gyakran festegetni kell, de ma már vannak 3D-s hennanyomtatók, CNC henna-rajzgépek, vagy henna-pecsétnyomók, pecséthengerek, amikkel percek, vagy akár másodpercek alatt feltolhatod kedvenc mintádat - ami holnap esetleg egy másik minta lesz, mint a mostani. Ne feledd, az ízlések 7 évente változnak... :)

2016. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NigelB ***** válasza:
100%

#13. Teljesen egyetértek.


#7. Ha valakinek nem gond akár százezret kifizetni a tetkóért, aztán az eltávolításért ennek a tízszeresét (plusz szenvedés), akkor csinálja. Mellesleg nem igaz, hogy nyomtalanul el lehet tüntetni. Láttam már ilyet. Nagyon bánta, aki 10 éve megcsináltatta.

Az a baj, hogy az emberek nem gondolkoznak, a mának élnek, mert az tetszik a csajnak, a havernak. Néhány év múlva se az a csaj, se az a haver. Már más a helyzet, más a divat. És akkor jön a szívás.

Vannak (komolyabb) munkahelyek, ahol kizárt tetkóval megjelenni.

De minden ki úgy teszi tönkre magát, ahogy akarja. és arra költ a pénzét (ha van), amire akarja.

2016. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 timeamagdolna válasza:
100%
Túl nagy ahhoz, hogy majd idővel leszedesd. Mert azt is bele kell kalkulálni, hogy nincs szánalmasabb annnál, amikor egy nő MEGERESZKEDETT bőrén virít a valamikor szexi tetkó. (Én is leszedettem a magamét, amikor kezdett öregedni a bőröm. Ha nem tettem volna meg, most szánalmasan néznék ki a hajdanvolt ifjúságom nyomaival)
2016. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!