Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen hatással van a hízás...

Milyen hatással van a hízás egy mellkasi tetoválásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok 182 cm vagyok és (sajnos) 60 kg nyárig fel szeretnék hízni 70kg-ra ( de 75 a cél bár az lehetetlen számomra)


Mivel műtöttek a szívemmel van egy jókora heg a mellkasomon +elsorvadt az izom emiatt olyan mintha picit be lenne horpadva ( elvileg újá lehet épiteni ott az izmot), ezért szeretnék egy kör alakú tetoválást ( saját farkába harapó kígyó) a mellkasom közepére.


Az lenne a kérdésem egy 10 kg-s hízás milyen hatással lenne erre a mintára?


2016. okt. 20. 18:20
 1/1 anonim válasza:
100%
A hízásnak a következménye szerintem az lesz, hogy betölti a horpadást.Ezt azzal indokolom amikor öregszel akkor a tetoválás zsugorodik. Én utálom a tetoválás de ebben a helyzetben ésszerű, válassz egy megfelelő mintát, ne ugorj bele hirtelen!!
2016. okt. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!