Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti szerintetek 17 évesen...

Ti szerintetek 17 évesen érdemes tetkót csináltatni? Nem fog-e megnyúlni a tetkó az évek során rossz irányba?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha neked fontos a tetko, akkor csinaltasd meg. Ha kesobb csinaltatod, ugyanannyi az eselye hogy megnyulik a borod. Amugy ennek viszonylag kis valoszinusege van.
2016. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor csináltatsd meg, ha nem merül fel benned ez a kérdés.
2016. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamennyire mindenképp megnyúlik öregkorodra, mindegy, hogy 17 vagy 37 évesen csináltatod. De ha ez visszatart, szerintem ne csináltass tetkót, mert ez vele jár.
2016. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne ez tartson vissza, hanem az, hogy a tetkó korszak hamarosan lecseng, és újra a patyolatbőr lesz a divat. Én még emlékszem, 50 éve ugyanez volt a helyzet.
2016. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
De.
2016. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bereczki Szilvia válasza:
mint műtősnő mondom: de és ronda is...az idő előrehaladtával csufi lesz,és ahogy változol,az alkatod férfiasodik...hát nem lesz olyan mint amikor csináltattad!És nem beszélve ha kés alá kell feküdnöd..vagy amikor el kezdesz ráncosodni,öregedni....láttam már borzasztókat...
2016. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Junior46 válasza:
Ha csak hírtelen nem fogysz vagy hízol meg kb a duplájára akkor ne aggódj nme fog megnyúlni... Öregkorodra meg nem mindegy hogy nézel ki??? Ráncos leszel így is úgy is annyi hogy ha nyakra varratsz ott ugyebár jobban megereszkedik a bőr... De ha ilyeneken gondolkodsz hogy jaj xy év múlva hogy fog kinézni akkor nem neked való a tetoválás!!! A másik meg hogy ha belevágsz ne a legolcsóbb tetoválóhoz menj akinek fingja sincs róla hogyan kell ezt!!! Való igaz nagyon nqgy divat lett elszaporodtak a profi panelművészek akik rontják a szalon szintű tetoválásokat... Azt javaslom hogy gyűjts hozzá elég pénzt mert hidd el azt jobban megfogod bánni hogy egy életen át egy nagy folt van rajtad minthogy öregkorodra fakó és egy kicsit nyúlott lesz!!!
2016. nov. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne az legyen a legnagyobb gondod hoyg megnyúlik-e. Meg is fakul, egy tetoválás 5-10 év alatt bőven fakul, mosódik, annyi idő után vagy mosódott lesze vagy jívtani kell, és NEM, soha nem lesz olyan szép mint az elején, mert hogy fakul azt át lehet ütni, de igen, elmosódni is fog, azt tökéletesen javítani nem lehet. De ez erről szól. Ha ez hátráltat ne csinálj tetoválást.
2016. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Ostoba ember az, aki ma tetkót csináltat Európában.
2016. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előttem szóló. Kemény szavak ezek :D
2016. nov. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!