Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Elfolyt tetoválás?

Elfolyt tetoválás?

Figyelt kérdés
3 hete voltam tetoválónál egy oldaltetoválást (idézetet) csináltatni szép is lett az eredmény, viszont rá pár nappal az alsó betűknél az egyik eléggé elfolyt (pedig nem áztatta kentem fóliáztam), ráírtam a tetoválómra hogy akkor ez most mi és azt írta hogy fel fog szívódni, de én ebbe sajnos nem igen hiszek már ennyi idő után Megesett valakivel hasonló eset? Esetleg lehet javíttatni azt a kis reszt lézerrel vagy bármivel? (Nagyon elvagyok keseredve)

2016. nov. 10. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a lábamon van cseresznyevirág és pár szirom nekem is elfolyt. Már lassan 1 éves tetkó, de az "elfolyás" megmaradt. Majd amikor tervezem a harmadik tetkómat akkor megkérem a tetoválóst, hogy javítsa ki. Addig marad olyan amilyen. Annyira mondjuk nem vészes.
2016. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az enyémsem vészes de azért bosszantó..nem értem mitől lehetett :)
2016. nov. 10. 22:31
 3/3 anonim válasza:
az elfolyás szétfolyás benne van a pakliban, az én idézetem is szétfolyt, sajnos oké hogy az első 1-2 napban szép de ahogy gyógyul a bőr az változik (kipotyogás szétfolyás stb..) sajna ezellen nem tudsz tenni. Max a tetováló korrigálhat rajta ha olyan (nekem szerencsére tudott). Ez lehet a tetkós hibája is ha túl mélyre varrt, de lehet csak szimplán annak a hatása ahogy a tested reagált a dologra.
2016. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!