Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetkóról van szó. Többi lent?

Tetkóról van szó. Többi lent?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és szeretnék tetoválás az oldalamra. Egészen pontosan egy rövid pár szavas idézetet oldalra, tudjátok oda a melltartó alá. De nem merem megcsináltatni mert attól félek hogy ha terhes leszek és megnől a hadak utána csúnya lesz a tetoválás. Légyszi ne képességek ki de én erről tényleg tartok. Pedig régóta szeretnék már szóval nem tegnapelőtt félálomban hasraütésre találtam ki hogy na most ezt szeretném, hanem már jó 2-3 éve biztos vagyok benne mert jelentése is lenne számomra. És azért oda mert itt tetszik. Ez lenne az első tetkók csak ez miatt tartok tőle. Tudom hogy rengeteg nő tetováltat derékra,oldalra,csípőre stb Aztán szülnek de nem is tudom talán megnyugtatja ha hallanám olyan véleményét akinek mondjuk van ilyen. Szerintetek feleslegesen aggódom? Légyszi normális válaszokat

2016. nov. 7. 01:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Amugy bocsi ha néhol értelmetlen vagy elütés vagy másik szó van csak a telóm automatikusan javít és nem tudtam mindent visszaellenőrizni szóval ezért bocsi :/
2016. nov. 7. 02:03
 2/8 anonim válasza:
Miért nem terhesség után csináltatod akkor meg, ha tutira veszed hogy terhes akarsz majd lenni ? Amúgy szerintem nem nyúlna szét ha utána visszafogysz.
2016. nov. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi lenne,ha olyan helyre tetováltatnál,amit nem fenyeget ez a veszély? pár szó elfér a csuklódon,a kulcscsontod alatti részen (nekem személy szerint jobban tetszene ott)...stb.
2016. nov. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Van egy pár tetoválásom olyan helyeken ahol a munkám miatt el tudom takarni őket.

2 gyereket szültem már, de kb 10 éve van ott is tetkóm ahova te szeretnél. Ott nem nyúlik meg a bőr annyira mint például az oldaladon.

A fájdalom érzet meg mindenkinek másképp van. Egyáltalán nem vészes ki lehet bírni es ha szerencséd van csak egyszer kell felvarratni.

2016. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2%
Mi a tetkó? Pénzkidobás.
2016. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Gusztustalan.....
2016. nov. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Oda, ahova akarod, ott nem "nől" meg semmi sem a terhesség alatt, csak ha nagyon meghízol (50-80 kilót felszedsz), akkor kezd el lassan nyúlni, de a tetoválás is vele nyúlik és ha kicsit kopik, akkor javítani is könnyen lehet.

Viszont máskor kapcsold ki az automatikus kitöltést és írj rendesen.

2016. nov. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ott nem nyúlik meg a bőr, nyugodtan csináltasd meg.
2016. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!