Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Eddig milyen? Kep

Eddig milyen? Kep

Figyelt kérdés

Sziasztok, kezdo tetkos vagyok. Szoktam ide feltoltenni nehany munkamat. Most azonban egy kis lany portreba kezdtem bele.(Elso portre tetkom.) Szerintem nem lett valami jo lehetne jobb is. Ti mit gondoltok? Az orrban levo arnyekok meg nem teljesek es az orr also resze sotetebb lesz.


Muborre keszult.


[link]



2016. nov. 12. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz ha majd befejezed. De nekem pufi egy kicsit az arca. Meg fura a szája.
2016. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen mivel karcolnom kellet. Sajnos nem az igazi a gyakorlo bor... Gyenge a stencil rajta, vazelinnessen meg nem lehet vissza rajzolni a dolgokat. :/
2016. nov. 12. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl sötét az arcszíne,ha a képet is feltöltenéd akkor össze lehetne hasonlítani,szerintem gyakorold a sima rajzolást,hogy az arc fények jó helyre kerüljenek.
2016. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz, arra figyelj hogy az rontja el nagyon ha túl sok árnyékot használsz.

Amibe így részletesebben belekötnék az a szája, nekem túl... letisztultnak tűnik, ha megnézel egy ajkat tele van pici merőleges vonalakkal, gyűrődésekkel, itt is ha megnézed ( [link] ) a fény megtörik a sok kis vonalon, főleg az alsó ajaknál.

Ha van egy kis időd próbáld meg megszerezni pdf-ben ezt a könyvet, digitális rajzolásról szól de vannak benne trükkök amik tetoválás tervezésnél is segítenek (rendesen megvenni lehet nem érné meg neked, elég borsos árú könyv) [link]

2016. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!