Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Sleek...

Mi a véleményetek a Sleek márkáról? Milyen sminktermékeket vásároltatok eddig tőle?

Figyelt kérdés

Már egy ideje felkeltette az érdeklődésemet ez a márka, főleg hogy már állítólag kaphatóak a Müllerben is.

Elsősorban a folyékony rúzsaikra (Matte Me), az i-Divine Oh So Special szemhéjpúder palettájukra és a Cream Contour Kit kontúr palettájára fenem a fogam.

Szerintetek megérik az árukat? Mik a tapasztalataitok a márkával?

Az is érdekelne,hogy ti mit használtok tőle.



2016. nov. 3. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

5 palettám van tőlük, 2 szín a Matte Me-ből és 2 csillámos tus. A palettákkal maximálisan elégedett vagyok messze a legjobbak pigmentáltságban és tartósságban. Egyiket se bántam meg hogy megvettem. A rúzsokat ritkán használom, mert extra szárazak az ajkaim és ezért vagy nem ezért nekem nem váltak be. Nagyon szárítanak.. Tusokkal is meg vagyok elégedve.

Amúgy nézz fel krémmániára ott rengeteg termékükről találsz véleményt! :)

2016. nov. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Egy pirosítóm van, azt szeretem, szép a színe, tartós is rajtam, meg egy szemhéjpaletta (az is i-Divine paletta, csak másik árnyalat, au naturel vagy vmi ilyesmi a neve). A szemhéjpaletta eléggé porzik, az enyémek ilyen barnásabb színűek, felkenve nem nagyon különíthető el a különböző színek, elég egyformák, főleg, ha egyszerre dolgozol velük, de amúgy nem rosszak, az áráért bőven elég az minőség, amit produkál. Mivel én ritkán használok szemhéjpúdert, nekem megfelel, nem érné meg nekem drágább palettát venni, mert nem használnám ki.
2016. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen termékem tőlük, viszont próbálgattam szemhéjpúdereket a boltban, és valami hihetetlenül pigmentáltak. Tartósságot nem tudok mondani, de a színek nagyon durván erősek.
2017. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2 Sleek Highlighter palettát használok, a Precious Metals-t és a Solstice-t. Mindkettôvel abszolút meg vagyok elégedve, pigmentáltak és tartósak is. :) 19/L
2017. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Sleek Matte Me palettát vettem tőlük, és jobb nem is lehetne! Intenzíven pigmentált színek, szuperfinom mikrocsillámok!!!! Egyszerűen imádom!
2019. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!