Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválásomrol lenne szó! 2...

Évi0208 kérdése:

A tetoválásomrol lenne szó! 2 hete csináltattam és kb. egy hete az alsó pillangónál kipirosodott a bőröm nem úgy néz ki mintha javulna. Forduljak orvoshoz vagy elmúlik? Egyáltalán mitől lett ilyen?

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Itt a kép róla: [link]
2016. nov. 18. 19:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Begyulladt. Octeniseptes kötést tegyél rá és legalább 3 napig naponta cseréld (mindig legyen rajta kötés!). Ha nem gyógyul meg, akkor menj orvoshoz.
2016. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Így lessz! Nem az első tetkóm és ezt is úgy ápoltam ahogy kell! Ezért nem értettem mi lett vele..
2016. nov. 18. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, ez valószínűleg szőrtüsző gyulladás lesz. Ápold octenisepttel, de ne áztasd ki vele! De lehet egy enyhe allergiás reakció is, vagy csípés (igen, nehéz elhinni, de attól még lehet).

Jobbulást! (és ha nem múlna, a tetoválóhoz fordulj vissza! Ha ő se tudja, akkor mehet a dokihoz a menet ;) ).

2016. nov. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm úgy lessz :)
2016. nov. 19. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!