Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antibiotikum szedese utan...

Mr. versace kérdése:

Antibiotikum szedese utan feheres, sargas a nyelvem doki szerint az antibiotikumtol van candida fertozes 3szor csinaltattam hiv tesztet mind negativ lett kaptam gyogyszert nem igazan hasznalt mikor mulik el?

Figyelt kérdés
azt olvastam dietazni kell ilyenkor en nem dietazok talan ez a baj ?
2012. nov. 27. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A HIV tesztnek mi a köze az antibiotikumhoz?


A candida amúgy korunk egyik divatbetegsége.

Másik dokihoz érdemes menni.

2012. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az lepedék? Betegségnél nekem is előfordult már. Ilyen fertőtlenítő szájöblögetőt kell használni.
2012. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
olvastam hogy hiv fertozotteknel elofordul a candida a szajban ezert csinaltattam tesztet
2012. nov. 27. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!