Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek nagyon gyerekesek...

Szerintetek nagyon gyerekesek a Disney témájú tetoválások? Mit gondoltok, ha megláttok egyet valakin?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy az tetováltasson magára bármit is, aki magának csináltatja és nem gondolkozik azon, hogy más mit gondol róla. Nekem egyébként tetszenek, ha igényesen vannak megcsinálva.
2016. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Josztom az első véleményét, ha te úgy gondolod, hogy 30-40 evesen is lelekben még mindig egy 6 eves kislány leszel, és akkor is szeretni fogod az ilyen dolgokat, nyugodtan. Nincs benne semmi ciki, és igen, nem másnak, hanem magadnak csináltatod, nekem jelenleg 6 tetkóm van 23 eves nőként, de mind kissebb vagy eltakarható helyen és imádom őket, és pont nem érdekel, ki mit gondol.
2016. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gyerekesebbek, mint mikor felnőtt nők minnie-egeres pólóban mászkálnak. :)

Egyrészről manapság divat, másrészről meg, ha valakinek illik a stílusához, akkor tök jó is lehet.

Nekem is tetszenek, ha szépen kidolgozottak, habár magamon nem viselném egyiket sem - hiába imádom máig a disney-meséket felnőtt létemre. :) Egyszerűen rajtam furán hatna szerintem. Viszont van olyan ismerősöm, akinek csupa gyerekes tetoválása van, hozzá illenek.

2016. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Disney fanatikus vagyok, gondolkoztam már rajta, hogy valami eldugottabb helyre tetováltatok egy Mickey egeret.
2016. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem volt még disney tatto-s amerikai elnokunk...sem magyar miniszterunk,naés? You can be the first
2016. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!