Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Titeket mindig elkísért...

Titeket mindig elkísért valaki tetoválásnál? Nem gáz egyedül menni?

Figyelt kérdés
Elsőnél elkísértek, meg akárhányszor nézek egy tetoválásos videót ott is mindig van valaki az emberekkel. Ha egyedül megyek és a tetoválóval se találjuk meg a közös hangot, nem lesz kínos pár óráig ott ülni csöndben?
2016. dec. 1. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából, amíg dolgozik, nem nagyon tudsz beszélgetni vele, a géptől nem sokat hallasz. Meg mondjuk én nem is nagyon mertem megszólalni, nehogy megzavarjam, aztán amiatt rontson. :D

Engem párom kísért el, de leginkább azért, hogy foghassam a kezét (tűiszonyos vagyok, tetováltan ez így vicces :D), a tervezési részen túl nem sokat szólt bele, legfeljebb néha ránézett, hogy "jól haladsz, kitartás". Ergo akár mintha ott se lett volna, engem lelkileg támogatott. :D

Ha te nem vagy ilyen szerencsétlen, mint én, akkor nem lesz gáz egyedül menni. Fodrásszal, műkörmössel, akármilyen egyéb szolgáltatóval sem csacsogsz feltétlen végig, ahogy dolgozik, személyiség kérdése. Hidd el, a tetováló sem fog megsértődni, ha "nem találjátok a közös hangot". :)

2016. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát... nekem van pár tetkóm, de egy kivételével sosem volt velem senki. Nem beszélgettem a tetoválóval közben, néha zenét hallgattam, néha csak pihentem, néha meg igyekeztem nem nyüszögni, mikor már órák óta szenvedtem :D Őt meg hagytam dolgozni. Pár szót váltottunk néha, és annyi. Szóval bennem fel sem merült, hogy gáz lenne.
2016. dec. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy tetkóm van eddig te tervezek még, a tetoválóval pár szavakat beszélgettünk, főleg arról hogy halad (kis, egy órás tetkó volt) párom meg velem szembe ült és próbálta elterelni a figyelmem hogy épp szétszúrják a hátam meg az utolsó pár húzásnál szerinte majdnem összemorzsoltama kézcsontjait :D

De amúgy egyes szalonokban nem mehet be veled a kísérő, máshol meg külön szék van a tetováló mellett hogy első sorból nézhesse :D

2016. dec. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Én többször mentem egyedül, max akkor jön velem valaki, ha az illető is érdeklődik a szalon/tetováló iránt.

Nem kínos csendben ülni, csinálja a dolgát, dolgozik, ha beszélgettek ok, ha nem, akkor nem :D

2016. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van már 8 tetoválásom. Mindig egyedül mentem, és dumáltunk a művész úrral, aki azóta oszlopos tagja a baráti társaságomnak.
2016. dec. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!