Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mitől lehet ez a bőrömön?

Mitől lehet ez a bőrömön?

Figyelt kérdés

Pár napja lett meg a tetoválásom..Az a helyzet, hogy ez csak most jött ki, amikor elkezdett hámlani, ilyen apró kis tűhegynyi pattanásra hasonlító pöttyök, ahol egy két helyen kifakadt ilyen sárga nedv jött ki belőle, de az is nagyjából semennyi volt...nem viszket, nem fáj, mi lehet ez???

Bejelentkeztem már bőrgyógyászhoz csak gondoltam hátha tud mondani valaki valamit erről, ha netán veszélyes lenne...



2016. dec. 2. 08:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Az még lemaradt, hogy néha jön csak elő, tehát nem mindig látszódnak ezek a kis pöttyök..
2016. dec. 2. 08:31
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Ilyenről még nem hallottam ,szerintem csörögj rá a tetoválódra, több friss tetkót látott már mint a bőrgyógyász.

Én vadhússal akartam elmenni bőrgyógyászhoz aztán megtudtam hogy levágná vagy kivetetné a piercinget szóval megkérdeztem a tetkóst, azt mondta kenjem szalicillel és 2 nap alatt fájdalom nélkül leszáradt, tudják mit csinálnak.

2016. dec. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SzilKa ***** válasza:
100%

Általában a túlfóliázás szokott a gond lenni, 1-2 nap elteltével ne fóliázd már. A bepanthen is elég zsíros, lehet hogy az is eltömítette a pórusokat. Újrakenésnél tisztítsd le alaposan antibakteriális szappannal (illatanyagmentes natúr legyen, pl hi-geen, Brado! Kivétel a Clarasept, az új receptúra maró hatású!). Bepanthen helyett használj inkább Alsol krémet, nagyon gyorsan rendbe teszi. Ha lehámlottál, ne kend tovább bepanthennel /alsollal, elég egy könnyű hidratáló krém.

És igen, beszélj a tetoválóddal inkább, ő tudja pontosan mit hogyan csinált és mire számíthattok!


Egy tetováló

2016. dec. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat...ez idő alatt irt vissza a tetoválóm is, és ő is pont azt mondta, hogy eltömítette a krém a pólusokat..Azóta már el is múltak szerencsére, hámlani is elkezdett végre mindenhol, szóval minden rendben van...köszönöm szépen még egyszer a válaszokat.
2016. dec. 3. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!