Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás házilag?

Tetoválás házilag?

Figyelt kérdés

Láttam videókat ahol stick and poke módszerrel tetoválnak kisebb mintákat és szeretnék egy rövid feliratot az ujjamra ( tudom nem lesz olyan minőségi mint amit egy szakember csinál, de sokkal feelingesebb :D) viszont nem tudom,hogy mennyire marad meg a bőrbe és,hogy mennyire biztonságos annak ellenére, hogy rendesen fertőtlenítem a bőrt, steril tűvel és jó festékkel csinálom.

Ha valakinek van tapasztalata és leírja annak előre is köszönöm :)



2016. dec. 2. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, az ujjon eleve rizikós, hogy megmarad-e vagy teljesen lekopik, ha otthon csinálod, szerintem 100%, hogy az utóbbi fog történni. Ráadásul akármennyire is próbálsz higiénikus lenni, a szalonban sokkal biztonságosabb lenne (már ha jó helyre mész).
2016. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy profit is megkérhetsz, hogy olyat tetováljon, mintha házi lenne. Mivel egy rövid feliratról van szó biztos meglesz párezerből, és sokkal higiénikusabb, meg tartósabb is, mintha otthon csinálnád.
2016. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!