Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Stick And Poke tetoválás házilag?

Stick And Poke tetoválás házilag?

Figyelt kérdés
Néztem videókat youtubeon,hogy egy ceruzába állított tűvel sokan csináltak maguknak tetoválást.Én csak pár pöttyöt akarok az egyik ujjamra,de egy igényes tetováló szalonban az is 8000 ft körül van.Szerintetek csináljam meg én otthon?

2016. ápr. 1. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
ennél nincs gázabb szerintem, vagy fizess vagy hagyd a francba, putri tetoválás
2016. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

Pár pöttynek csak nem lenne putri hatása :))

2016. ápr. 1. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
De lehet az belőle, szerintem amit linkeltél is profi csinálta, ilyen dolgokat nem szabad kókány módon csinálni. Én régóta készülök tetováltatni, csak az hosszú időbe telt, hogy egy igazán jó tetoválót találjak, bár én bonyolultabb és jóval nagyobb tetoválást akarok, de egy lyen kicsinél is most 8000 ft mi az? egy jobb estén simán eliszom :D ennyit nem ér neked ne vágj bele szerintem
2016. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam magamnak itthon. Vegyél fekete tintát és hajrá. Nem nehéz. csak fertőtlenítsd le. és előtte jelöld be, hogy hova akarod szúrni. Ujjamra csináltam egy holdat. Nem lesz kellemes és meg kell majd ismételni de nem vészes.

Sok sikert.

2016. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Én nem kockáztatnék. Simán elkaphatsz valami fertőzést... ezeket csak hozzáértőkre szabad bízni. Menj inkább szalonba és ne sajnáld rá azt a pár ezret.
2016. ápr. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Én is azt mondom hogy szalonba menj inkább. A stick and pokenak általában a homemade jellege adja a hangulatát. Vagy az hogy barátokkal csinálod/csináljátok egymásnak/közös szimbólumot csináltok. Nekem van és semmi hatalmas dolog. A lényeg hogy ne csak sima fekete tintát vegyél! Vagy tetováló tintát rendelj vagy indiai tintát, csak ezekjók tetoválásokhoz (bár az indiai tinta sem jó hivatalosan) steril tűt is vennék a helyeben gyógyszertárból. És fertőtlenítsd a területet előtte és utána is és minden rendben lesz.

Hajrá Hajrá.

2016. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan csináld, én is magamnak csináltam, és megmutattam egy tetoválós haveromnak, azt mondta hogy ő sem csinálhatta volna szebben. A Stick and Poke tetoválást simán meglehet othon is csinálni, de a helydben vennék SnP tetováló szettet (ebben minden van ami kelleni fog hozzá. Tinta, tű, stb.)
2021. ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!