Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék egy tetoválást,...

Szeretnék egy tetoválást, viszont nem akarom akárkire bízni. Budapesten mely tetováló szalonok illetve tetoválók a legjobbak?

Figyelt kérdés

2016. dec. 5. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól, hogy milyen stílusban szeretnéd a tetoválásod. Több tucatnyi szuper tetováló van, de ha a fentire megfelelsz, akkor tudunk konkrét neveket mondani. :)
2016. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Baglyot szeretnék, de nem teljesen realisztikusat, kicsit kreatívabb mintát. :)
2016. dec. 5. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a bagoly a lényeg, inkább a megvalósítás módja. :)

Mondok példát, mire gondolok:

Akihez én járok tetováltatni leányzó, van több gyönyörű baglya, akvarell stílusban. Szerintem csodaszépek, Zsófi meg nagyon profi, de ha neked mondjuk nem jön be az akvarell/watercolor, mint stílus, akkor hiába ajánlom őt, nem fogsz hozzá menni, mert nem tud olyan tetoválást készíteni, ami "neked szép".

[link]



Nehéz olyat mondani, hogy "legjobb", mert mindenkinek más a jó. :) Én tudom ajánlani a fent is emlegetett Dark Artot - nagyon profik az ott lévők, a szalon meg szuper, de ha körbenézel náluk fészen, és azt mondod, hogy egyikük munkái se jönnek be, akkor hiába a profizmus... :)

Nagy szalon még az Invictus, ott is sok különböző stílusú tetováló van, tehát találhatsz olyat, aki neked szimpi. Ha női tetoválóra vágysz, akkor jó lehet még a Wonderland, náluk az a speckó, hogy csak csajok dolgoznak. Amit én ismerek még, az a Rooklet Ink, ismerősök járnak oda, arról is csak jót hallottam.


Így ismerősi körből hirtelen ennyit tudtam neked összekapni szalont, de más válaszolók tuti fognak még ajánlani, mert van azért bőven szerencsére választék. :)

Mindenképp érdemes megnézni az oldalukat meg a fész oldalakat, mert úgyis az dönt első sorban, hogy az adott tetováló stílusa neked hogy tetszik, illetve, hogy te mit szeretnél.


Illetve most volt a napokban a Tetoválók Éjszakája is, érdemes visszakeresni az eseményt - szintén fészen :) -, mert oda elég sok "nagy nevet" hívtak meg, munkák és mintatervezetek is vannak feltöltve névvel-szalonnal, mert voltak ingyen tetoválások. Találhatsz esetleg ott is tippet, hogy melyik szalonokra érdemes rákeresni. :)

2016. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
loco motive tattoo, art-út tattoo, fine heart custom ink, ezeken a helyeken bármielyik tetoválót merem ajánlani neked ettól függően, hogy milyen stílust képzeltél el
2016. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!! :)
2016. dec. 7. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!