Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a csend szimbóluma?

Mi a csend szimbóluma?

Figyelt kérdés
Alapjáraton csendes személyiség vagyok, ezt nagyom sokszot megkapom. Első tetoválásként szeretnék ezzel kapcsolatba egy szöveget magamra varratni és hozzá illő szimbólumot, de nemtudom mi fejezné ki legjobban

2016. dec. 18. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem errol az jut eszembe, hogy van egy szaj, ami be van varrva, bar ez lehet inkabb annak a jele, hogy nem szeretnel beszelni.

Vagy mint a Silent Hill boritojan a csajszinak nincsen szaja.

Vagy egy szaj,ami elott van egy ujj,mint amikor azt mondjak hogy shh!

Nehez megfogalmazni nehany szonak a kepi szimbolumjat en is hasonlo cipoben jarok csak mas szavakkal.:)

A szoveget angolul vagy magyarul keresed? Mert nyelvtol fugg mi hangzik jobban.

2016. dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha valamennyire spirituális érdeklődésű vagy, az AUM szimbóluma esetleg jó lehet:

[link]


Az „Om” a teremtés igéje, egy ősrezgés, mely eredetét tekintve öröktől való és az „Abszolút Igazságot” és a „Legfelső Isteni Teremtőerőt” képviseli.

2016. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az idézet angolul lenne
2016. dec. 19. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az áthúzott hangszóró jel (mint a tvnél) jutott eszembe 😀
2016. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!