Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Fotozasra alkalmas csendes...

Fotozasra alkalmas csendes hely kaposvar es kornyeken?

Figyelt kérdés

Szeretnenk a parommal neheny muveszi jellegu akt fotot kesziteni a szabadban. De nem szeretnenk senki nyugalmat zavarni ezzel, ezert valami olyan helyszint keresunk ahol egyedul lehetnenk. Es itt most nem egy hatalmas gaztengert vagy csalanost keresunk, hanem valami szep helyet ahol jo kepeket lehetne kesziteni.

Van ilyen kaposvar vagy kb 15km-es korzeteben?



2016. jún. 15. 10:16
 1/6 anonim válasza:
www.google.com ő a barátod.
2016. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a zselici erdő simán alkalmas ilyenre.
2016. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Városliget? Bár az nem tudom, mennyire forgalmas.
2016. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A négy testvér forrás környékén lehet találni, ismerek olyan nőt, aki 4-5 pasival jár oda alkalmanként,,és ők nem fotozni mennek...
2016. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Deseda tó és környéke nyugodt és nagyon szép a víz, nádasok is vannak, biztos vannak erdős részek is. Nyaralók vannak körbe, de napközben csak a horgászok vannak a parton, őket sem zavarja senki.
2016. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én a mosdósi kórház parkját ajánlanám!

Ha van kedved elküldheted a képeket és értékelem!

2016. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!