Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás otthon milyen...

Tetoválás otthon milyen fertőzéssel járhat? (többi lent, sűrgős! )

Figyelt kérdés
Csinaltam egy akkora hülyeséget hogy azt még magam sem hiszem el! Lattam youtubon egy videot hogy a csaj otthon csinál magának tetoválást , jo mondom kipróbálom nem arthat meg.(tű és tinta) megcsináltam egyetlen apró szó az egész es elég halvány de mégis parázok hogy kapok valami fertőzést. Egy nagyon picit rózsaszín körülötte es kicsit fel van dagadva mint pl egy karcolás. 15/L

2016. dec. 20. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy fel van dagadva... Az hogy kicsit piros pedig természetes. Küldj róla képet. Csak azt nem igazán értem, hogy egy db tűvel hogy dolgozhattad így meg? Mit használtál tintának? A tű legalább fertőtlenítve volt? Anno én is sok hülyeséget csináltam 15 évesen. Igaz én házi géppel varrtam. Soha semmi gond nem volt. De ilyen hülyeséget biztos hogy nem csinálnék többet. Ma már normális gépekkel és kizárólag csak prémium cuccokat használok. És maximális higiénia mellet dolgozom.
2016. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem árthat meg?? Kislány, egy életre szóló dologról beszélünk!


Ha nem minőségi anyagokkal, ha nem higiénikusan dolgoztál, akkor bizony szedhetsz össze fertőzést, gyulladást, nem is kicsiket. Ha bevörösödik, gennyedzik, akkor irány a bőrgyógyász.

2016. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baja nem vörös éppen hogy rozsaszin nem gennyezik semmi
2016. dec. 21. 11:15
 4/4 kataa14 válasza:
77%

Pacsi!:D Én is elkövettem ugyan ilyen hibát tű meg tinta. Nekem nem lett semmi baja de borzasztóan bánom. Szalonban meg szülői beleegyező nélkül nem akarják átjavitani.

16/l

2016. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!