Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Tetoválás

A kérdés

Budapesten melyik szalon, tetoválót érdemes keresnem, ha igényes szép, vékony vonalas szöveg tetoválást szeretnék?

Nem szeretnék magamon viselni egy olyan feliratot, ahol a vonalak nem egyenletesek, vagy remeg a tetováló keze.

01-11 20:48  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Ismerősöm a Rooklet Inkben, a sketchfield fedőnevű srácnál csináltatott alkarra feliratot. Szép, igényes, gyógyulásnál sem kopott meg, ő elégedett vele.
Részemről a Dark Artot tudom még ajánlani, bár nekem nem feliratos tetoválásom van, de ott is egytől egyig vérprofik.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 01-11 21:11 Privát üzenet
Én Art-úr tetováló szalonba csináltam. Nagyon ügyesek. Az egyik tetováló lány csinálta nekem a felirat tetkómat és nagyon szép lett, nem kopott ki.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 01-13 09:54 Privát üzenet
Invictus Tattoo & Piercing :) én ezt is ajánlom

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 01-22 11:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kik azok a magyar lányok szerintetek, akiket érdemes követni Instagramon? Igényes fotók, szép ruhák, stb.
Vizirákot szeretnék tartani, mennyire igényes, mit eszik és melyik fajtát érdemes megvásárolni?
Hol érdemes tetováltatni Budapesten?
Felnőtt, igényes nőként (37) érdemes Tinderen ismerkedni? Kinek van vele kapcsolata?
Ki mikor kezdte el sminkelni magát? És ki szerint mikortól érdemes/igényes?
Igényes, egyedi ruhákat készítek. Hol érdemes hirdetnem, ha bedolgoznék hasonló ruházatot áruló butikoknak? Nem a mennyiségre, hanem a minőségre akarok menni!

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Tetoválás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu