Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hegesen gyógyuló tetoválást...

Hegesen gyógyuló tetoválást ki lehet javítani?

Figyelt kérdés
Legutóbbi tetoválásom valahogy elfertőződött, vérmérgezést kaptam, a tetoválás pedig gennyes, gyulladt. Természetesen kapom az orvosi kezelést, meg fog gyógyulni, de valószínűleg heges lesz és a festéket elég rendesen kidobja. Gyógyulás után helyre lehet majd hozni a mintát? Lehet a hegesen gyógyult bőrre tetoválni?

2017. jan. 20. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, ki lehet javítani, de ahhoz eléggé sok időt célszerű várni. A kezelés után legalább fél évet. Ilyenkor jön a képbe az, hogy lézeres halványítás és fedés. Hiszen egy szétcseszett munkát nehéz normálisra csinálni. Amúgy melyik szalonban csináltattad, hogy elfertőződött és még vérmérgezést is kaptál tőle?

Mellesleg a gyorsabb gyógyulás érdekében az orvosi kezelés után: hidratálás és vitaminok. Külsőleg és belsőleg egyaránt!

2017. jan. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Nem szeretnék negatív reklámot csinálni az illetőnek. Szalonban dolgozik, elismert tetováló, nekem is csinált már többet is. Megcsinált már több ezer tetoválást gond nélkül. Ezért nem is értjük, hogy most mi történhetett.

Meglátjuk, hogy gyógyulás után hogy fog kinézni. Én szeretném, ha ki lenne javítva. Most úgy látom, hogy elég sok festéket kidob.

2017. jan. 22. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!