Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk, mi a véleményetek a...

Fiúk, mi a véleményetek a tetoválásokról, piercingekről, fülbevalókról (fiúknak természetesen)?

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 00:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Álfültágítóm nekem is van a bal fülemben, de igazából mindhárom bejön, bár fülbevalóból a karika nem tetszik. A tetkó a gyengém, és egyszer majd én is akarok magamnak, de még nem találtam meg azt, amit egy életen keresztül viselnék..
2017. jan. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

A fülbevaló bejön, főleg ha több is van :P

Fültágítótól kiráz a hideg, tetkóból a színeseket általában rondának találom. Egyébként ha a partnerem tetovált, imádok végigmenni a tetkón a nyelvemmel.

2017. jan. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A piercingek és fülbevalók taszítanak, a tetoválás változó, nem mindegy, hogy hol van, mekkora és mit ábrázol.
2017. jan. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
nekem mindegyik bejön alapvetően, ha az illik a viselője stílusához. piercingem nekem is van, tetoválást pedig szeretnék majd. a tömegtetoválásoktól viszont rosszul vagyok, legyünk már egyediek!!!
2017. jan. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Béla211 válasza:
Szerencse ,hogy már jó ideje van párom. Mert engem taszít minden ilyen. És elégé divat lett lassan már mindenkin van egy tetko.
2017. jan. 30. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szerintem a piercingek és fülbevalók tini korba még elmennek, mutassák azt hogy ő is része akar lenni valamiféle társaságnak. De felnőtt korba nagyon gáz, és a legtöbb munkahelyen nem nézik jó szemmel az ilyesmit.


A tetoválásról meg az a véleményem mint régen, mivel szeretek rajzolni és festeni, alapból művész lélek vagyok, jók a tetoválások szépek, de nem varratnák egyet se magamra, vásznon jobban mutatnak mint bőrön.

2017. jan. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Illetve uzenem annak az egyetlen édes cukorborsó moderatornak aki atrakta a kerdest mas kategoriaba hogy azert volt homo katekoriaba mert a kerdes a meleg es bi fiuknak szólt, hogy alkalmi ill kapcsolatbeli partnereiknel hogyan velekednenek ezekrol.
2017. jan. 30. 17:10
 8/11 anonim ***** válasza:
"az egyetlen édes cukorborsó moderatornak" :D
2017. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most mért, csak lementem b*ziba, nekem lehet XD
2017. jan. 30. 17:44
 10/11 anonim ***** válasza:

"lementem bu ziba, nekem lehet" XD sírok :D

bocsi lány vagyok azért válaszolok :)

én odavagyok a tetkókért, de általában csak azok tetszenek, amiket nők varratnak fel, fiúk ritkán csinálnak színes, aranyos tetkókat :D

pc, fiúfülbevaló, fültágító nekem taszító, bár ezzel te sokra nem mész :D

2017. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!