Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heteró fiú vagyok, kaptam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró fiú vagyok, kaptam egy tisztességtelen ajánlatot egy idősebb vagyonos férfitól. Természetesen elutasítottam, de annyi pénzt ajánlott, amiből a fősulit majdnem fedezni tudom. Ki lehet bírni? Lehet eljátszani hogy élvezem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 14:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy add at nekem a lehetoseget xd
2016. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezekszerint megtartod :)
2016. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Pszt! ***** válasza:
46%

Kicsi szív, ne add már ennyire könnyen magadat kérlek. Ennyit ér neked a büszkeséged? Egy főiskolát, amivel később, valószínűleg itt Magyarországon, csak kitörölheted a fenekedet? Létszíves, ne légy bugyuta. Nincs az a pénz amiért megérné ezt tenni.

25/N

2016. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyre több az ilyen kérdés...

Ezt lefordítva mintha meleg kitartott fiú akarnál lenni.

Nem bűn.

Miért természtes hogy elutasítod a gyakori kérdések nem az erkölcsrendészet, ha egyáltalán van ilyen?

Biztos, hogy ki lehet bírni, de ha már ki kell bírni, akkor abból nem sok élvezet lesz se neki se neked, és vissza fogja vonni az ajánlatát egy éjszaka után.

Előre kérd a lóvét ;)

2016. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Azért abba is gondolj bele hogy tényleg odaadja e a pénzt, vagy hogy milyen dolgok érhetnek egy ilyen helyzetben. Meg ennyi pénzért nyilván nem egy alkalmat akar, később is keresni fog. Ismertem ilyet, aki belement, kapott is minden szépet jót az "urától", aztán amikor le akarta építeni szépen zaklatta tovább. Annyira hogy a környezetében mindenki megtutta, és tönkrement az élete mert hát nem úgy nézték már az emberek. Na meg gondolj bele ebbe az egészbe, hogy mi lesz ha belemész... lehet zaklatni fog, keresni.. bántalmazás akármi... nem mindig a könnyű út a helyes út :/
2016. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Aha.
2016. máj. 14. 17:03
 7/21 kovpet ***** válasza:
100%
Mennyi az annyi?
2016. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Ez már annyiszor el volt itt sütve.:D Itt mindenki hetero és mindenki szex ajánlatot kap pasiktól.

A kérdésre nem igazán tudok válaszolni, mert én meleg vagyok és persze nekem jó pasival. De pénzért nem mennék bele egy idősebb pasival.

Egyébként szerintem ki lehetne bírni, én már szopattam csajt (tényleg csak szopattam), de egy idősebb kövérebb nővel biztos nem tudnék lefeküdni.:P

2016. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Én is meleg vagyok, a pasim vonzó és imádom.

Ha egy idősebb nővel kéne, nincs az az lóvé.

Ha magamtól kérdezném, meg hogy ki lehet e bírni, hát én nem bírnám ki nővel. Se vékonnyal, se kövérrel, se fiatallal, se öreggel.

2016. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Létszíves"

Bírom, hogy mindig az ilyen tanulatlan suttyók szólják le a diplomásokat.

2016. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!