Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováltak! Ítéltek már el...

Tetováltak! Ítéltek már el titeket, mert van tetoválásotok?

Figyelt kérdés

Nektek mi a környezetetek véleménye róla?

Engem szerintem rekord idő alatt ítéltek el. :D 1 db pici tetoválásom van, ami ráadásul ilyenkor a ruha alatt nem is látszik. Mikor kijöttem a tetováló szalonból kb. fél óra múlva gyógyszertárba mentem bepanthenért. 50 körüli hölgy a pultban. Kértem bepanthent. Visszakérdezett, melyiket. Elbizonytalanodta, mondtam, hogy hááát, nem nagyon tudom, melyik, tetoválásra kellene. Abban a pillanatban ha szemmel ölni lehetett volna, azonnal holtam esem össze :D

Amúgy barátoknak és a családnak nálunk szerencsére nincsen baja vele.

Nektek volt hasonlóban részetek?



2017. jan. 30. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem édesanyám, nevelőapám és a bátyám is tetovált, sokszor érte őket hátrányos megkülönböztetés. Anyukám a Sparban dolgozik, egy öregasszony leköpte (!), majd azt mondta neki, hogy időskorában úgy fog kinézni, mint a szutyok.
2017. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hál istenek még nem ítéltek el, sőt senki sem foglalkozik azzal, hogy tetovált vagy sem valaki. Nekem van olyan kollégám aki tetőtől talpig ki van pingálva, és őt sem éri semmi kellemetlenség.

Egyébként nekem két nagy tetkóm is van. Az egyik az alkaromon ( matyóvirág) a másik a jobb lábszáramon. ( cseresznyevirág) Most tervezem a harmadikat de még nem tudom hogy hova. Másik lába vagy váll?

45/N

2017. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan már akkora tömegcucc manapság a tetkó, hogy az számít lázadónak akinek nincs. Szerintem a gyógyszertárban is képzelődtél egy nagyot.
2017. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ki nem szarja le, kinek mi a véleménye? amúgy az enyém a vállamon van, vagyis a kulcscsontomon inkább, ha akarom látszik.

ha megjönnek a tűim, akkor meg rakok még két lukat a fülembe

és ha nem lennék dög beteg most épp újra kék csíkokat festenék a hajamba, az előzőek kikoptak egy hét alatt :( most vettem más festéket :D



ja és szenior mérnök vagyok, aki vevőkkel is találkozik (autóipar)

2017. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem igazán, pedig nekem van több is, és nyáron a legtöbb látható.

Max annyi, hogy "többet már ne csináltass" :DDD

2017. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én rendre azt kapom meg a tetoválásaimra, hogy gyerekesek, és hogy nagyon bánni fogom őket. Nem nagyon érdekel. Az egyik alkarom történelmi tetkós, a másik felkarom Disney-es, és az alkarom is.. Csak az nem teljes, csak három ábra, meg nem is mindenkinek esik le rögtön. A két vádlim meg filmes-sorozatos.

Amúgy színes tetkóim vannak, az öregek nem is nagyon szekálnak velük amúgy. Most tervezek egy újabb Disney-eset, csak nem tudom, a nyakamra, vagy a fülem mögé menjen.

2017. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első: ez nagyon durva :O


Én semmi negatívumot nem kaptam, mert nem látható helyen van, meg teljesen mindenki által elfogadható a minta (szöveg) :D

Na de attól félek, hogy mi lesz velem a későbbiekben. Mert a többi tetoválásom már látható helyen lesz, meg egyesek szerint megbotránkoztató (gyerekes, tucat, színes) kicsit parázok tőle, inkább a munkavállalás miatt, meg hogy hogy tudok majd öltözködni hozzá :D


21/L

2017. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nekem édesanyám, nevelőapám és a bátyám is tetovált, sokszor érte őket hátrányos megkülönböztetés. Anyukám a Sparban dolgozik, egy öregasszony leköpte (!), majd azt mondta neki, hogy időskorában úgy fog kinézni, mint a szutyok."


A biztonsági őr remélem rendőrt hívott

2017. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eddig még nem ért semmi, de az az igazság, hogy nem nagyon érdekel, hogy van, akinek nem tetszik. Ne nézze és kész. Amugy a jobb csuklómon van egy "fino alla fine" felirat, a bal felkaromon egy zebra fej és egy Juventus címer egymásba ábrázolva, a bal vállamtól a nyakam felé római számokkal egy dátum, de nem látszik ki a póló alól, a jobb felkarom belső felén egy "vincere non è importante, è l'unica cosa che conta" szöveg, ez sem igazán látszik ki a póló alól.
2017. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a nagymamám borult ki, mikor először meglátta. Hogy ennyi eszem van felnőtt létemre, meg anyám is hogy engedhette nekem, és hogy mennyire meg fogom ezt bánni.

A volt kollegáim közül volt némelyiknek furcsa megjegyzése (pont felmondtam, mielőtt készült), hogy húha, most már félni kell tőlem, meg mennyire kivetkőztem magamból ilyen rövid idő alatt... Csak pislogtam. :D


Ismeretlentől még nem kaptam beszólást, inkább pont fordítva, mivel csukló felett van, ha pl. boltban a pénzért nyúlok, volt már, hogy az eladó csaj elkapta a kezem, hogy húúúúú de nagyon szuperül néz ki. :)

2017. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!