Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti tetováltatnátok látható...

Ti tetováltatnátok látható helyre úgy, hogy fogalmatok sincs, mivel fogtok foglalkozni?

Figyelt kérdés

Kereskedelem és marketing diplomám lesz, de nem tudom, hol fogok elhelyezkedni. Reményeim szerint egy irodában, a háttérben. Sosem voltam egy vezető típus, meg kapacitásom sincs nagy dolgok elérésére, ezért nem gondolom, hogy vezető beosztásba kerülök bármikor is, de mi van akkor, ha ez megváltozik, nagyon meg lesznek velem elégedve és csak emiatt nem kapok magasabb szintű beosztást? Mert azért nem szeretnék örökké 100 ezer ft körül keresni. :)


Az alkaromra szeretnék tetoválást. Egy tetkóm van, azt is azért a lapockámra csináltattam, mert azt senki nem látja állásinterjún.


Ti mit tennétek a helyemben?


2017. febr. 1. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én tetováltattam. A jelenlegi munkahelyemen közölték, hogy látható hely = amit nem lehet ruhával eltakarni (kézfej, arc, nyak, ilyenek) a csuklóm nem az. Hosszú ingben dolgozok.
2017. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon meg lesznek veled elégedve, akkor nem ezen fog múlni a dolog. :) Van olyan ismerősöm, aki rendszeresen üzleti tárgyalásokra jár, ott annyit vártak el tőle, hogy lehetőleg ne villogtassa a csuklóját tárgyaláson ülve, de még csak a hosszú ujjúhoz se ragaszkodnak, csak mondjuk ne azzal a kezével álljon neki gesztikulálni... :)


Nekem alkaron van tetoválásom, kicsit magasabban, mint a csukló, de ha őszinte akarok lenni, még a közvetlen kollegáim közül is van, aki hónapok múltán csodálkozott rá, hogy jé, tetoválásod van?? :D Pedig én könyékig érő felsőket hordok.

Őszintén, ahol ez alapján ítélnek meg, ott nem is akarnék vezető beosztást.

2017. febr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!