Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Azok a fiatalok, akik látható...

Azok a fiatalok, akik látható helyre tetováltatnak, miért nem gondolnak a jövőjükre, hogy ez hátrány lehet munkakeresésnél?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Felteszem úgyse mennének multihoz, irodai munkára. Árufeltöltésnél meg nem hátrány.
2016. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl karra tetováltatnak, akkor leragasszák + hosszú ujjú ing, ha vidzont nyak, vagy fej, vagy ilyesmi azzal nem nagyon tudnak mit kezdeni.
2016. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Vannak olyan helyek, amiket el lehet takarni, bár mondjuk hosszútávon ez nem lehet túl kényelmes illetve kérdés, hogy akkor így ennek mégis mennyi értelme van... Valamint azért nem minden munkakörben jelent kizáró okot. Általában az olyan komolyabb munkakörökben szokott ez problémát okozni, ahol a dolgozók személyes kapcsolatban állnak az ügyfelekkel. Mondjuk komolyabb cégeknél biztosan nem tolerálják mert ez nem fér bele az általánosan elfogadott üzleti megjelenésbe, de lássuk be, hogy azért nem mindenki kerül ilyen pozíciókba. Egy szakmunkásnak például teljesen mindegy szerintem. Más területeken sokszor megengedőbbek is ilyen szempontból. Anyám például óvónő és van egy munkatársa, aki tetőtől talpig teljesen ki van varrva, a karja, lába, nyaka és szerintem sokan gondolják úgy (én is), hogy egy gyerekeknek nem feltétlenül ezt kellene látnia, de mégis foglalkoztatják őt és nem ő az egyetlen, akit fel tudnék hozni példának.
2016. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Gondolnak ők szerintem a jövőjükre, csak gondolom nem akarják, hogy ne tudjanak "élni" amiatt, hogy jó állásuk legyen később. A tetoválás azért valamennyire az önkifejezés része, ahogy az öltözködés is, meg a hajviselet. Egyébként szerintem hülyeség ez az tetoválás-fóbia a munkahelyeken (tisztelet a kivételnek), mert az a szakmai felkészültségtől, rátermettségtől független dolog. Ha olyan helyen van, hogy az illető még el is tudja takarni ha kell, akkor végképp okafogyott emiatt háttérbe szorítani valakit. Azt pedig szintén értelmetlennek tartom, hogy pl. az ónónőn ne lásson tetoválást a gyerek, mert ez szintén nem old meg semmit... az utcán, a közértben tucatjával járkálnak a tetovált emberek.
2016. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

az nem ónónő, hanem óvónő akart lenni


előző voltam

2016. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Talán azért nem gondolnak,mert nem hátrány.A barátom menedzser egy nem kis helyen,vannak tetoválásai,soha nem szólták meg értük.A munkateljesítménye számít.
2016. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kézfejre, nyakra, arcra szerintem baromság, max fül mögé de amúgy szinte lehetetlen eltaakrni nekem pl pont ezért van a lapockámon úgy hogy egy szélesebb hátú trikó már teljesen takarja de azok a birkozóhátúak mellett még látszik.
2016. okt. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kriszpo ***** válasza:
Nem lehet általánosítani. Biztos van, aki gondol van aki nem. Semmi közünk hozzá, ez az ő döntésük. Felnőtt, cselekvőképes állampolgárok. Felelősséget vállalnak a tetteikért, ahogy mi is. Aki mégsem gondolt erre, az keressen olyan munkahelyet, ahol ez nem számít!
2016. okt. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
59%
Ekkora vaskalaposságot... már nem a 80-as években élünk, hogy a tetoválás hátrány lenne. Soha nem okoztak még problémát sem a piercingek, sem a tetoválások. A tudásomat fizetik meg, nem a külsőmet. Kb olyan a fenti kérdés, mint hogy a nőknek nem lehet rövid haja. Botorság...
2016. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
82%
A jövőjükre gondolnak ők, de nem a munkakeresésnél. A tetoválással szeretnék magukat egyedi és megismételhetetlenné tenni. Az egyedi és megismételhetetlen dolgokat sokan keresik és sokan szeretik. A munkaadók közül is...Persze, nem tetkó formájában.
2016. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!