Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti mit tetováltatnátok ide?

Ti mit tetováltatnátok ide?

Figyelt kérdés

16 eves koromban felvagtam a kezem. Szepen begyogyult a heg, lathato de szep. Szeretnem eltakarni egy teljes alkar tetovalassal. Szeretnem lezarni a multat. A kerdesem az lenne, hogy aki hasonlo helyzetben van mint en, mivel takartatta el?

Nagyon sok minden eszembe jutott, sajnos tul sok minden igy nem tudok valasztani. Gondoltam oroszlanra, egy lanyra akinek le vannak takarva a szemei, idezetre.

Nem tudom mi lenne a legtokeletesebb. Olyat szeretnek ami emlekeztet hogy eros vagyok es kibirok barmit, de tomegtetkot se szeretnek. Koszonom a segitseget!

21/L


2017. febr. 18. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni, hiszen számodra lesz jelentése.
2017. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kövesdi Vilmos válasza:

Nem vagyok heges, plussz a tetko az a lapockámig elérne, de nekem úgy lenne,

hogy kínai csillagjegyem fém-ying-sárkány, tehát:

Valami kecses, nőies, mat fényű, paszter színű mítikuslény (nem feltétlen sárkány) ami a keresztet is valahogy megjeleníti

2017. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én valami szép szárnyas lényt, akár angyal, tündér, sárkány, pegazus, madár, ahogy száll fel, alatta meg mondjuk egy törött kalitka/lánc hogy megszabadult a béklyóktól. De mivel én egy rohadt kocka vagyok ezért konkrétan vagy a Diablo-ból Aurielt a remény angyalát ( [link] vagy a WoW-ból egy arany Valkyr-t ( [link] :D
2017. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az alkaromra szerencse motivomokat tetováltatnék...

De szerintem te neked nem az kell.

Van valami kedvennidézeted? Az kellene a te irásoddal.

Vagy valami kínai/egyiptomi mitológiai lény ami legalább nagyjábol jelent neked valamit.

Áz állatokat azon a részen hanyagolnám. Max. madarak kiterjeszett szárnyal.


Megvan:az idézeted lángok között mert a múltad elégeted és egy főnix ami ujjá születik mint te magad is.

2017. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

huu nagyon jó ötletek vannak, az utolso kifejezetten tetszik :)

nagyon sok minden eszembe jutott. homokora, iranytu, ora, idezet, a letakart szemu lany..

mindenképpen blackwork stilusban lesz! koszonom mindenkinek a segitsetet! :)

2017. febr. 21. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!