Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Gerincen végig futó és a...

Gerincen végig futó és a derékkal egybekötött szexi tetoválást szeretnék milyen legyen?

Figyelt kérdés
Képeket esetleg linket szívesen fogadnék. Köszönöm

2017. márc. 2. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a tetoválásnak az a lényege, hogy személyes emlékhez/érzéshez/stb. kapcsolódjon, mert ha azért választasz valamit, mert szép, meg fogod bánni egy idő után, amikor az már nem lesz divatos. Míg egy olyat, ami számodra jelentéssel bír, nem biztos.
2017. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a te tested, azt csinálsz vele, amit akarsz, de jó lenne tudni mekkora méretű lehet, mennyi rá az anyagi keret
2017. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha itt kèrdezed akkor ne legyen semilyen...
2017. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem divat tetoválást szeretnék!!

Nagyon szeretem az ezotériát hiszek a sorban és a jóslatokban. Álomfogók nagyon tetszenek és még a holdfázisok is

Az első választásom (lehet nem szexi) ezek voltak a két mintát szeretném összekapcsolni valahogy.


[link]

2017. márc. 2. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
szerintem álomfogót mindenkèppen! az nem divattetkó egyáltalán! alig van valakinek!😂
2017. márc. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Igazad van, hogy az álomfogó (sajnos sokan divatból varratják magukra az igazi lényegét nem tudván) most nagy divat ezért nem ez a választásom.

2017. márc. 2. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit linkeltél, az mondjuk tökéletes példája a jelentés és értelem nélküli divattetkóknak. A leírásodat olvasva azt hittem, hogy holdsorozat lesz, vagy csillagképek, vagy hasonló, de így...

Persze szép-szép, de szerintem nulla egyéniség van benne.

A szexiséghez meg pláne nem tudok hozzászólni. Ha alapból az vagy, akkor a tetoválás rátesz egy lapáttal, különleges nőn nagyon szexi-erotikus is lehet, de ha meg amúgy totál közönséges vagy, akkor ezen a tetkó sem segít, sorry.

2017. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!