Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi jut eszetekbe az univerzum...

Mi jut eszetekbe az univerzum szorol? Tetovalashoz kel

Figyelt kérdés

Lehet tobb segitseget kapnak,ha mas kategoriaba teszem fel a kerdest,de remelem itt is kapok valaszt :)


Tehat ...

szeretnek egy szemelyre szabott tetovalast ...

Maga az alap az egy idezetrol lenne ...

"ha eldontod h koveted az almaid akkor az univerzum melled al es segit ebben...."

ezt valahogy ugy kepzeltem,hogy a tuz viz levego szel pozitiv hatással vannakk egy kozepen alo/alvo alakra ... a tuzet jobban kiemelni mert az a horoszkopom is jellemezne ...

mi a velemenyetek errol?

vagy milyen mas otletetek van amivel ki lehet fejezni ezt az idezetet?


2017. márc. 12. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azzal fejezd ki amivel Te akarod, Te fogod viselni örökké, nem más. :D Ha én azt mondom hogy szivárványt hányó unikornis vagy egy tűzzel festett versenyautó fejezi ki, akkor azt magadra tetováltatod? Oké, hogy ihletőt keresel, de ha nem magadban találod meg, akkor egy olyan minta lesz rajtad örökké, ami valaki másnak a fejéből pattant ki. Engem rohadtul zavarna.

Szoktam mondani: "Egy ötlet akkor tökéletes, ha a saját fantáziánkból születik".

2017. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ez amit leirtam egy sajat otlet

semmikepp nem szeretnek olyat magamra varratni amit minden masodik ember DIVATBOL megtesz!

en arra ertettem,hogy pl ha valaki megkerdi,hogy mit jelent szamomra ez a tetovalas...es elmondom,hogy az idezet alapjan probalom elni a mindennapjaimat...nem szeretnem ha mondjuk ki rohognenek mondvan,hogy a "tuz viz levego szel"-nek semmi kzoe az univerzumhoz...ezert vagyok kivancsi tovabbi otletekre ...

2017. márc. 12. 16:46
 3/8 A kérdező kommentje:
koze*
2017. márc. 12. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ötleted.
2017. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért ne ezzel a pocsék nyelvtannal és helyesírással vésesd fel magadra!
2017. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kosz az ertelmes hozaszolast :) pont penne volt a kerdesembe,hogy szerintetek milyen a nyelvtanom {?} :) ott van valahol,csak lathatatlanul irtam :) de mindenkepp megfogadom a tanacsodat :) szeretem mikor valaki okoskodik a nelkul,hogy tudna a masikrol,hogy az tud perfekt magyarul vagy csak tori azt es orul az ember lanya,hogy ennyire is tud :) iq bajnok vagy :)
2017. márc. 12. 19:52
 7/8 anonim válasza:

Az univerzum szóról a csillagos ég jut eszembe. (ha érthetetlenül fogalmaztam volna Google-be: tumblr galaxy. Nah. Az lesz az.)

Esetleg egy alak ami sétál mögötte a csillagos ég, ha az elemeket (tűz, víz, levegő, szél) is ábrázolni szeretnéd akkor körülötte lebekhetne pl. egy vízcsepp, egy láng, egy ilyen szélfuvallat, stb. Ha a tüzet ki szeretnéd emelni azt foghatja a kezében is.

Esetleg lehetne egy meditáló alak is, mögötte ugyanúgy a csillagos ég, körülötte elemek. Pl. fölül a tűz így a feje vörös lesz, jobb oldalt a víz akkor a jobb karja kék. Érted, így ami ahhoz a testrészéhez közel van olyasmi színü. Esetleg úgy ís lehetne, hogy a háttér nem csillagos ég, hanem így a teste olyan színú amik körülötte vannak és a szívénél meg galaxys.

Nem tudom, lehet én vagyok furcsa, de ha az univerzumról van szó nekem ez a galaxys minta ugrik be, nem tudok tőle elvonatkoztatni.

2017. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

7-es vagyok. Még a bolygók ami eszembe jutottak, ábrázolhatnád azokkal is az elemeket.

Remélem hasznos voltam valamennyire. :)

2017. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!