Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy mondjam el hogy van tetkom?

Hogy mondjam el hogy van tetkom?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen nem tudjak hogy van tetovallasom mert eddig mindig pulcsiba jartam de ahogy jon a jo ido nem lehetek mindig abba. Felek hogy kinevetnek majd. Alkaromon van a tetovallas nem csunya teljesen atlagos. Ti hogyan kezdenetek hozza?
2017. márc. 27. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el, majd észreveszik amikor pólóba mész, vagy egyszer húzd fel a pulcsid ujját.
2017. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ügyvezető igazgató lettél? :D Vagy miért csinálsz belőle ekkora problémát.Miért kellene bejelenteni?Majd észreveszik,ahogyan előttem is írták.
2017. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A munkahelyeden ez elfogadott? Azért félsz mert azt mondták hogy nem lehet látszódó tetkót? Tudom hogy sok munkahely ilyen ezért kérdezem.


Ellenben ha teljesen elfogadott a tetkò akkor nincs miért idegeskedni,sok mindenkinek van. Nem kell szólni róla majd meglátják,nem hiszem hogy foglalkozni fognak vele.

2017. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tetoválás.

Nem kell elmondani, akinek van szeme, észreveszi.

2017. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még nem mondták hogy nem lehet de sose lehet tudni hogyha meglatjak akkor majd jol lecsesznek hogy ez meg mit keres rajtam. Egyebkent aranyosak vagytok koszonom a megnyugtato valaszaitokat!
2017. márc. 27. 12:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj mar fel se merem huzni a pulcsi ujjat sem annyira felek. Mar inkabb a felmondason gondolkoztam :(
2017. márc. 27. 13:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Ajjajj...vannak bajok a fejedben...ez már nem a középiskola, ahol csúfolnak minden butaságért. Felnőtt munkahely. Neked is illene felnőni. Nyilván tudtad, hogy a tetoválást mások is látni fogják...
2017. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felmondáson? Minek? Nagyon-nagyon extrém esetben ha kirúgnak(de szerintem ezer százalék hogy nem) akkor is jobban járst mintha felmondanál. De nem hinném hogy ma már probléma lenne ebből.
2017. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát szerintem ha nem két egyszarvu kufircol a tetkódón akkor nem lessz semmi gond.

Véletlenül nem volt szó tetkókról mielöt fel vettek dolgozni?

Ha nem volt szó akkor nyugodtan és továbi jó munkát.

2017. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem nem volt rolla szo mikor felvettek.

Még mindig nem mertem megmutatni, de mivel mar egyre melegebbek vannak a heten rovid ujjuba tervezek menni :/

2017. ápr. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!