Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás eltávolítás után?

Askr2001 kérdése:

Tetoválás eltávolítás után?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy a Q kapcsolt lézeres kezeléssel elég jol el lehet tüntetni a tetkot akár nyomok nélkül. Lehet nekem ez lesz, de ha nem is nyom nélkül, lehet rá tetováltatni? Kérem mindekit hogy rendes válaszokat irjatok, komolyan. Engem ez idegesit hogy mi lesz ha majd nem tetszik a tetko 20 év mulva pl.

16F


2017. ápr. 21. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Már 15 éve az Államokban úgy eltüntették a tetoválásomat, mintha soha nem lett volna ott, a mai technológia meg már messze fejlettebb.


Viszont sok függ attól, hogy milyen tetoválásról van szó. Hogy gyári, minőségi tetoválógép ütötte e a megfelelő mélységbe, illetve, hogy megbízható forrásból származó minőségi festékkel volt e csinálva. Ezek nagyon lényeges dolgok.

2017. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!