Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek 5 napos tetováláss...

Szerintetek 5 napos tetoválással tudnék edzeni?

Figyelt kérdés
5 napja csináltattam a tetoválást, és nem tudom hogy edzhetek-e vele anélkül hogy baja esne a tetoválásnak. Elhelyezkedése egy teljes felkari minta. A hámlás már majdnem teljesen végbement.

2017. ápr. 26. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már lehámlott az izzadás nem hozna ki festéket úgy mint az első napokban de attól még nagyon sérülékeny és a mozgás is árthat neki. Tudni kellene még, hogy hogyan kezelted végig fóliáztad vagy levegőn hagytad-e? De szerintem ne eddz mert a tetoválás minden részletével örök és ha ki is javíttatod az esetleges sérüléseit amelyeket most szerezhetsz az edzéssel azt már nem éri meg az a nagyon elhanyagolható fejlődés amit egy két nap vagy akár egy hét edzés jelent.
2017. ápr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blondie.W ***** válasza:
Az én tetoválóm 6 napot szokott mondani a no edzéshez.
2017. ápr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljes gyogyulas (hamlas) utan en azert meg varnek min. egy hetet..
2017. ápr. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!