Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást szeretnétek?

Milyen tetoválást szeretnétek?

Figyelt kérdés
Régi vágyam, hogy tetováljak, de nem tudom mennyire lennék jó benne. Szoktam rajzolgatni, de elég más egy konkrét valaminek a megtervezése, mintha csak firkálnék. Szóval azt szeretném kérni, hogy akinek van konkrét terve, ötlete és hajlandó egy kicsit mesélni róla, annak terveznék egy tetoválást, illetve megpróbálnék. Nagyon örülnék, ha valaki együttműködne velem és majd véleményt mondana :)

2017. jún. 5. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egy nyilat szeretnék az alkaromra. Ilyesmit, tehát nem valami nagy volumenű dolog lenne.. :)

[link]

2017. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vállamon elöl van egy gyík, az lesz kiegészítve lapockára felső karra, oldalamra a csípőmig némi vegetációval, egy kigyóval, egy trópusi békával, bogarakkal, katicával , póklal és kolibrivel.


Sok sikert!

2017. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja nő vagyok, mellet kihagyjuk
2017. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én lábfejre/bokára szeretnék egy leveles mintát.
2017. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Utolsó vagyok, ilyesmire gondoltam: [link]

Nem kell, hogy pont ilyen legyen, rádbízom milyet csinálsz :)

2017. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Vegyél gépet és gyakorlóbőrt, mellé festékeket (plusz minden mást ami kell) és gyakorolj. Nem könnyű akkor sem, ha jól rajzolsz. Egyrészt pontosnak kell lenni, nagyon, mellette gyorsnak is. Itt nincs radír. Ezért kell gyakorolni előtte. Ne egyből emberre. Ha nem akarsz gyakorlóbőrt venni, jó a disznóbőr is. (Hentesnél tudsz venni frisset.) Minden alkalommal steril tű, új kupakok, új fólia és rendes, tiszta gép. Gyakorolj sokat, utána vállalj be embert, ha már jól megy és szépen és gyorsan.

2017. jún. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!