Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kell, hogy jelentsen számomra...

Kell, hogy jelentsen számomra valamit egy tetoválás, nagyon tetszenek az egész karos színes japán tetkók, vélemény?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A te tested, azt tetováltass rá, ami neked tetszik, meg amit szeretsz.
2017. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha ez a fajta tetoválás esztétikai élményt nyújt akkor szerintem már most sem közömbös számodra a dolog.

Az ember alapvetően nem vesz fel olyan ruhát, nem varrat magára olyan mintát amitől kellemetlenül érzi magát. Ha ez az amit fel akarsz vállalni magadból akkor igazából senkinek nem lehet ellenvetése, de szerintem lényeges, hogy amit fizikai síkon magadhoz csatolsz, az "szellemi síkon" már a lényed/személyiséged/hozzáállásod része legyen.

Alapból kellemetlen mikor valaki rájön, hogy a kép amit éveken át mutatott magáról nem tükrözi azt, hogy ki is ő valójában, és egy tetoválás ilyenkor komolyan ronthat a helyzeten.


UI: Ha idegen írásjelek vannak a tetoválásban azokat mindenképp ellenőrizd le.

2017. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 rioma válasza:

Ha tetszik neked, akkor az már jelent valamit számodra. Nem?

De több embertől is hallottam már ezt a tetoválos tv műsorokbol átvett hülyeséget. Hogy a tetkónak, annak valami életeseményre, betegségre, mit tudom milyen belemagyarázásokra kell feltétlenül utalnia.

Szerintem egy tetkónak esztétikai értékkel kell bírnia, és azért is készül, feltéve ha az valóban mestermű amivel díszítheted magad! Szóval nem feltétel. ;-)

2017. jún. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

De szerintem ha csak tetszik akkor eljöhet az a pillanat amikor egyszercsak elkezd nem tetszeni,onanntól már bánni fogod mint a fene.

Amig egy olyan minta ami emlékeztet valamire az aminek van jelentése számodra az mindig életed része marad. Nemnlesz olyan hogy:hopp ez megis csak rossz emlék,és elkezded bánni.

2017. aug. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!