Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek a szemöldök...

Mi a véleményetek a szemöldök tetoválásokról?

Figyelt kérdés

Szerintetek jól néz ki? Nem a gagyi változataira gondolok, hanem pl ilyenekre:


[link]


[link]



2017. jún. 7. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Amik az első linken vannak, számomra nagyon természetellenesek. Nagyon látszik, hogy nem igazi.

A második linken lévő valóban nagyon jól sikerült.

De én nem csináltatnék soha. Inkább kiigazítom és ha kell, akkor áthúzom porral. Így bármikor változtathatok rajta, akár a formáján, akár az erősségén. Nekem a tetoválás túl nagy kötöttség.

2017. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vannak, akiknek előnyös. Akiknek nagyon halvány és vagy minden nap ceruzával kihúzza. Persze a lustáknak is jobb, kevesebbet kell vele hosszútávon törődni.

Szóval nekem nincs vele bajom. Persze legyen hasonló, mint linkekben. Esztétikus. A teljes satír sem baj, de ne legyen nagyon széthúzott vagy homlokra futó.

2017. jún. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem halvány a szemöldököm ezért olyat szeretnék mint a 2. képen, szép természetes szálasat, a satírozott nagyon feltűnő és látszik hogy tetkó.
2017. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bár a 2. egy fokkal jobb, de szerintem a szemöldöktetkók ízléstelenül és nagyon természetellenesen néznek ki és csak rondítanak. Ez a mániájuk már a magyar nőknek, hogy ilyen drasztikusan formálják át a szemöldöküket. Utcán 5-ből 1 nőt ha látok, aki kibírta, hogy ne rondítsa el valamilyen hasonló módon a szemöldökét.
2017. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
#4 nem értem miért "elrondítás" ha vékony szálas techikával a 10 szál szemöldökömből csináltatok egy normálisat. Na persze egy igazi, természetes tetoválásról nem fogod tudni megmondani az utcán hogy az ezért azt bele se számolod gondolom
2017. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tényleg van akinek sokat segít, mert a természetes szemöldöke nagyon ritka, világos stb. De ha nem muszáj, szerintem ne tetováltass. Nagyon kevesen csinálnak jót és sokat nem is hozzád nézik, hanem csak úgy odatesznek egy sablont.. hiába szép maga a szemöldök, ha az hozzád egyáltalán nem illik.

Nekem is a 2. képen lévő tetszik jobban, az elsőn már látszik, hogy kicsit mű.

Meg hát, az ember arca változik... ami most jól áll nem biztos, hogy 5 év múlva is passzolni fog

2017. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A második szerintem szép, semmi baj vele. De az első az nem túl igényes.
2017. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem különösen fontos hogy egy szemöldök ápolt és szép legyen. Az első képe látható erőteljesebb tetoválások annak jók akik amúgy is festik.
2017. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemreg csinaltattam es egyszeruen imadom!! Tobb eve szenvedtem a szemoldokommel minden nap tobb mint fel ora ment el azzal h megrajzolgassam mert nagyon keves es szinte lathatatlan a szine ebbol kifolyolag satirt csinaltattam es egyaltalan nem bantam meg! Szep karaktert ad az arcomnak es mindenki azt mondta h jol dontottem!
2017. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!