Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek a szemöldök...

Mi a véleményetek a szemöldök tetoválásról?

Figyelt kérdés

Lány létemre borzalmas a szemöldököm és gyerekként sokat csúfoltak miatta. Mivel vastag, sokáig tart kiszedni, fájdalmas, és van hogy elrontom. Úgy gondolom, hogy ennek fényében, nem fer, hogy gyakori kérdéseken mindenhol azt olvasom rosszindulatú emberektől, hogy aki szemöldököt tetováltat magának, az gusztustalan, közönséges, undorító ember és még sorolhatnám. Félek hogy elfognak ítélni emiatt. Mindenkinek lehet véleménye, és nem baj, ha valakinek ez nem tetszik és ennek hangot ad, de tényleg baromira fárasztó folyton szedni, hogy megfeleljek másoknak.

Kiegészítés:

Több rokonom is megcsinálta és nagyon szép lett a végeredmény, ezért nem félek attól, hogy esetleg elrontják. Oda mennék, ahova ők

Szálkás szemöldök tetoválást szeretnék


Plusz kérdések:

Mennyibe kerül nagyjából?

Utána borotválni kell, ugye?



2017. máj. 12. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Ha viszonylag dús a szemöldököd, akkor kozmetikus szépen meg tudja csinálni és utána otthon is tudod igazítani utólag.


Nekem spec nem tetszik, ha fullosan le van borotválva a szemöldök és utólag van odarajzolva(hiába szálas technika, akkor is mű a végeredmény).


Inkább a sajátodnak csináltass egy szép formát és ha az kevés vagy még mindig nem tökéletes, akkor a tetoválással pótoltasd ki. Így tényleg szép és természetes lesz a végeredmény. A kedvencem egyébként a soft powder technika.


Egyébként hely válogatja. Kuponnal semmiképp se próbálkozz. Ahogy láttam 30-50 ezer közt mozog az ára attól függően, hogy milyen technikát alkalmaznak.

2017. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
kb 20.ezer. a szálassal az a gond, hogy hamarabb kikopik mint a satírozott.de most ez a divat a természetes hatás.
2017. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Itt főleg azon van a hangsúly, hogy macerás és fájdalmas. Nagyon szép szemöldököm is lehetne, de milyen áron? (nem szó szerint)

az is fájna, ha kozmetikus csinálná és megint csak azt tudom mondani, hogy macerás.

Gondolom most az emberek lustának és igénytelennek fognak tartani, de talán ti is belefáradnátok ha állandóan szedni kéne a szemöldökötöket. Nem sajnáltatni akarom magamat, csak tényleg aggódom mások véleménye miatt, a rengeteg bántás miatt.

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, ment a zöld pacsi!

2017. máj. 12. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:

normális kozmetikust kell találni, normális eszközökkel


az előző kozmetikusomnál a gyantázás és a csipeszelés is kínszenvedés volt


a mostaninál egyik se fáj, alig érzem


van képed a rokonok szemöldökéről?

2017. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincsen. Egyébként az ő szemöldökük teljesen jó volt már előtte is, a családban csak nekem ilyen :( De tényleg nagyon szép lett a végeredmény, igazinak látszódik :)
2017. máj. 12. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is maradj az eredetidnél. Nekem nincs ellenemre a tetovált szemöldök, de az egy idő után kopik (főleg a szálazott) és akkor csúnya, újra kell üttetni. Más formára nem tudod átüttetni, csak ha vastagítasz rajta.

Viszont a különféle szőrtelenítési klinikákon van rá mód, hogy rendesen szőrtelenítsék a szemöldököd véglegesen. Itt nem a teljes szemöldöködre gondolok, hanem csak arra a részre, ami amúgy is tök feleslegesen nő (orr fölött, vastagság...stb.). Utána nincs vele macera és tudod úgy szedni magadnak, ahogy akarod, illetve kozmetikussal is. Nem mindegyik kozmetikus jó ebben. Érdemes ilyenkor váltani, átmenni másikhoz és kipróbálni őt. Illetve, ha mégis tetováltatnád, akkor vagy gyantáztatni, vagy borotválni kell. Ami így nem gond, de amikor elkezd kinőni újra, roppant hülyén néz ki... tehát ugyan úgy macerás marad.

2017. máj. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is :)

Szerintem sokkal könnyebb pár mozdulattal leborotválni, mint szálanként kitépni és nem is fájdalmas. Mindenesetre elgondolkodtattak a válaszok, nagyon rendesek vagytok hogy felhoztok alternatívákat :) Egyre inkább az eredeti szemöldököm megtartása felé hajlok. Nagyon örülök hogy ilyen segítőkész emberek válaszolnak, nagyon rosszul esik, mikor másik hasonló jellegű kérdéseknél bántó megjegyzéseket olvasok, mert nekem alapból borzalmas, és tetováltatva sem lenne a legjobb, ezért bizonytalankodom. Azt hiszem adok egy esélyt a kozmetikusnak :)

2017. máj. 13. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!