Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerülne és hol lenne...

Mennyibe kerülne és hol lenne érdemes megcsináltatni ezt a tetoválást?

Figyelt kérdés

A női alak lenne az, fekete fehérben:


[link]


Viszont a rózsák izzanának. Eredeti kép itt:


[link]


A teljes hátat beterítené, vagy a 3/4 részét. Átlag 70 kilós embernek, és nem haver minőségben tesók által.


2017. jún. 7. 21:53
 1/5 anonim válasza:

Nem értek hozzá.

De ez mi jelent?"nem haver minőségben tesók által."

2017. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mondjuk nem a blaha aluljáróban készült minőség. Vagy a népszínház utcában lévő emberkéken ami van.
2017. jún. 8. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha profi tetkos csinalja (ami ajanlott, ha egy eleten at rajtad lesz, es buszken akarod viselni), akkor csak egy sima A4 lap meretu ilyen kep lenne minimum 30-35ezer..

Egy teljes hat ezzel a mintaval szerintem 130-200 kozott lenne...

2017. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A4-es méret is elég lenne szerintem.
2017. jún. 9. 19:43
 5/5 Orfeus ***** válasza:

Hát most a/4-es méretű kell vagy teljes hát? Mert nagyon nem mindegy.


Kollega leírta hogy mennyi az annyi, aztán már elég az a/4-is? Nagyon határozott vagy.


Ha adhatok egy tanácsot, akkor nem ezen spórolsz, és sok idő mire kész egy ilyen nagy tetoválás. Én annó csináltattam kisebb szalonban, de az elsőt "tesó". De igazából meg sem közelíti azt a szintet amit képesek készíteni. Nem voltam hajlandó fizetni érte, most gondolkodhatok hogy szedessem le, vagy varrassak e rá...


Ezt egyszer csinálják meg. Az a 150-200.000 pedig nem egyszerre menne rá. Mire egy teljes hátat megcsinálnak 1-1,5 év egy komoly helyen. Oszd le. Az azért már annyira nem sok hogy emberien nézz ki. És ha valami megtetszik akkor ne alkudozz hogy ekkora vagy akkora. Ha teljes hát kell akkor azt csináltass, és ne érdekeljen az ára.

2017. jún. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!