Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Legjobb egyszavas tetovalas?

Legjobb egyszavas tetovalas?

Figyelt kérdés
Melyek azok a szavak amiket leginkabb erdemes feltetovaltatni, aminek jeletese van? PL. angolul..

2017. jún. 10. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Ami az életedhez kapcsolódik.


Nekem pl.

- hope, újrakezdés, kitartás, liebe, magic, fire, stb.


De nekem minden álmom egy triquetra :)

2017. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Chemtrail. HAARP.
2017. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Melyik szoval tudnad a legjobban jellemezni magad? :)
2017. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pl angolul? Lopado­temacho­selacho­galeo­kranio­leipsano­drim­hypo­trimmato­silphio­parao­melito­katakechy­meno­kichl­epi­kossypho­phatto­perister­alektryon­opte­kephallio­kigklo­peleio­lagoio­siraio­baphe­tragano­pterygon.

Nagyon szép szó.

De van egy nagyon szép örmény szó is: Արևաճաճանչաերկրափայլատակություն

Tényleg szép.

Minden szónak van jelentése kedves Juli Julia, de hogy te mit varratsz fel divatból, hogy hónapok, vagy évek után megbánd, az már a te döntésed.

Ne érts félre, szeretem a tetoválásokat, nekem is van jó pár. Persze, gondolhatnád, hogy nekem úgysincs ilyen egyszavas tetoválásom. De, van. Kettő is. Mind a kettő nekem és csak nekem jelenti azt, amit jelentenie kell. Más is láthatja, megkérdezheti, hogy mit jelent, szívesen elmondom neki.

Szóval érdemes ezt magadnak kitalálni. Mindent, ami hozzá kapcsolódik. (Betűtípus, hely, méret, szín...mindent.)

2017. jún. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
* úgy látszik a gyik.hu nem ismer fel minden örmény karaktert, de tényleg szép szó szép jelentéssel.
2017. jún. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit jelent ez az ormeny szo? nem tudom sehogy sem megfejteni. :)
2017. jún. 11. 08:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Arevajajanchaerkrapaylatakutyun ként ejtik angolul és nagyjából annyit tesz, hogy a nap sugarai mindent megvilágítanak/fénylővé tesznek. ( [link] és itt keresd az Armenian részt)
2017. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Blueskin: akkor Petronius hires latin idezetenek a forditasa lehet. Sol omnibus lucet (szoktak Sol lucet omnibus-kent is idezni).
2017. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fos
2017. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gofri

Brüsszel

csokismuffin

légkondi

2017. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!