Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék tetoválást csináltat...

Szeretnék tetoválást csináltatni a vállamra úgy, hogy a melltartó pánt rá kerülne. Lesz baja a tetkonak a melltartó miatt?

Figyelt kérdés
Igen nagy mellem van,szóval van súlya rendesen, de viszont nagyon oda szeretném tetoválást. Szerintetek ha megvarrnám úgy a melltartót h 3 hétig míg be nem gyógyul addig nem érne hozzá, akkor utana lenne baja tőle ha rendesen hordanám?

2017. jún. 12. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. De amíg gyógyul semmiképp ne legyen rajta a pánt.
2017. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félek nagyon, hogy kikopik tőle a festék. Így is munka közben igen megnyomja a pánt a vállamat. Nem tudom mit tegyek... már nagyon rég óta ki néztem ezt a tetkót és oda szeretném varratni...
2017. jún. 12. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Vegyél arra az időszakra egy vastagabb pántos melltartót, ami nem szorít le annyira, pl: [link]

[link]

2017. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pántnélküli melltartót esetleg nem próbálsz ki?
2017. jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kislábujjammal egy vonalban a csonton van tetoválásom amit azért a cipő, zokni rendesen "dörzsöl" és nem kopott ki. :) (első voltam)
2017. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kulcscsontom alatt indul az egyik tetoválásom és a vállamon fejeződik be. Tehát rajta van a melltartópánt. 3 éves a tetoválás és abszolút nem kopott ki egy csöpp árnyalatnyit sem.

Szóval, hajrá, mindent bele, nem lesz baja. Csak ahogy előttem is írták, frissen kerüld azért a melltartót :)

2017. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a gyógyulási időszakban nyakba akasztott pánttal hordanám - azt a legtöbb cserélhető pántos melltartó elviseli úgy, hogy még tart is -, esetleg ha nem olyan nagy mintáról van szó, akkor háton keresztezett pánttal. Bár azt már nem minden fajtával lehet úgy megcsinálni, hogy kényelmes maradjon, ki kell próbálni. :)
2017. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!