Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Reménytelen, hogy vékony...

Reménytelen, hogy vékony pántos vagy pánt nélküli ruhát/felsőt hordjak?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek az ilyen ruhák, de eddig nem nagyon mertem felvenni.

A helyzet az,hogy E kosaras melleim vannak, a legtöbb lány ezekhez a ruhákhoz nem is vesz fel melltartót vagy csak pánt nélkülit, de ezek nálam nem tartanak semmit.

Egy rendes melltartó pedig elég hülyén nézne ki úgy,hogy kilóg. Egyébként nem vagyok túlsúlyos, tehát nem ezért nagyok.

Nem is tudom,hogy mennyire állna jól.

Az igazság az,hogy egy év múlva szalagavatóm lesz és ott pánt nélküli ruha lesz minden lányon.

Mit tegyek,hogy ne nézzen ki bénán rajtam?



2017. febr. 4. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én B kosaras melltartót hordok, a pántnélküli mégis állandóan elcsúszkál rajtam. Szerintem ezzel sok lány van így, különböző méretekkel, csak valaki nem foglalkozik vele. Másoknak sokkal kevésbé tűnik fel, mint neked, mert te feszengsz miatta. Szerintem válaszd ki előbb a ruhát, a felső része valószínűleg önmagában tart majd valamennyire, így nem lesz annyira ijesztő az egész. Aztán próbálj fel néhány pántnélküli melltartót. Én szoktam kicsit ugrálni a próbafülkében, amelyik nem esik le, az jó lesz :D
2017. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vékony pántos felsőhöz én felveszek melltartót, nem érdekel hogy kilátszik (persze nem munkába). De a trikó fazonú felsők se sokkal zártabbak. A pánt nélküli az más kérdés, szerintem az eleve nagyon kevés embernek áll jól, amúgy se hordanám.

A szalagavatón szerencsére csak rövid ideig kell viselni az egész cuccot, annyit talán kibír a melltartó. A hosszabb, míder típusú fazonok kicsit többet tartanak, de nehéz beszerezni. Normális kölcsönző kérésre tesz pántot a ruhára.

2017. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szalagavatóra mindenképp pántnélkülit szeretnél? Attól még hogy máson az lesz te választhatsz pántosat (mármint ha nem kötelező az egyforma ruha).

Nekem idén volt a szalagavatóm és eredetileg én is pántnélküli ruhát képzeltem el magamnak, kb azért mert mindenkinek olyan lesz. Ahogy felpróbáltam többet viszont rájöttem hogy egyáltalán nem állnak jól. Én 'csak' D kosaras vagyok, de minden pántnélküli nagyon k*rvásan állt, mert hogy fenn maradjon a ruha nagyon szorítania kell és ezáltal összenyomja a melleket. (olyan felpolcolt hatású volt :D )

Végül pántos ruhát választottam és nem bántam meg mivel nem kellett igazgatnom a ruhát ellentétben azokkal akiknek pánt nélküli volt és egész keringő alatt azt húzogatták hogy ne essenek ki belőle.

2017. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok, ez még kimaradt:

Az én tapasztalataim szerint nem érdemes melltartót venni a keringőruhákhoz, mert ilyen méretben úgyse találsz olyan melltartót aminek a formája tökéletesen illeszkedik a a ruha mellrészének kialalkításához.

2017. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha nagyon nincs megoldásod, akkor szilikon pánt? Fellépésnél messziről senki nem látja.
2017. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig van jó pántnélküli melltartó nagykosarasban! Panache Evie tipus. Nekem ez nagyon bevált még G kosárban is:


[link]

2017. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem olyan ruhát csináltatsz/kölcsönzöl, amilyet akarsz, kivéve, ha évfolyamszinten intézitek, és nem egyénileg mindenki magának. Meg Amúgy esetleg van az a bőrhöz közeli színű anyag, mi lenne, ha olyanból csináltatnál vékony pántokat, vagy nemtudom, ide mennyire passzolna, ha ezt most ideírnám, de van az az átlátszó, ilyen szilikonpánt is. Szóval, ezt most nem tudom, idepasszol-e. Vagy esetleg, nem tudom , ezt a többiek mennyire néznék jó szemmel, de vannak ilyen bolerók, vagy mik ezek , ilyen "félkardigán", tehát aminek van vagy rövid, vagy hosszú ujja, elölről nyitott, de nem a derekadig, hanem , csak a hátad közepéig ér le. És ebből tutkóra gyártanak fehéret is, szerintem az jól is mutatna egy keringős-ruhához. Amúgy nem kényszeríthetnek rád pántnélküli ruhát; hogyha nem praktikus. Volt osztálytársam anno osztálytáncunkkor olyat vett fel, ő egy nagyobb darab hölgy amúgy; na szóval tánc közben folyamatosan húzigatnia kellett, mert mindig csúszott volna le róla. Az ilyen flitteres diszkóruha volt, mert diszkós zenékre táncoltunk. Lehet, hogy az ő mérete volt, de lehet, hogy egyel nagyobb volt, mint neki kellett volna, de lehet, hogy csak a táncoláshoz nem volt amúgy alkalmas, így mászkálni simán lehetett volna benne. Szóval, hogyha neked az úgy nem praktikus, megpróbáltad, és leesne rólad, akkor szerintem beszéld meg az osztálytársaiddal, hogy az úgy nagyon nem lesz jó. Le fog esni rólad, nem tudsz benne úgy mozogni, kényelmetlen lesz, nem lesz annyira esztétikus, mintha másféle ruha lenne rajtad. Szerintem egy próbát megér, amúgy nekem fogalmam sincs, én ilyenekben nem vagyok otthon, hogy milyen alkatra milyen típusú ruhák felelnek meg és optimálisak.
2017. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Próbàlj meg egy ön tapadòs melltartó vagy van àtlátszó melltartó pànt azt is lehet kapni igaz egy kicsit látszani fog de jobb mint a semmi
2017. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Az osztálytánc ruhát (nem a keringő,hanem a másik ruhát) az osztály lányai együtt döntötték el.

Hozzám képest szinte az összes lány elől deszka-hátul léc modellalkat, egyetlenegy lány miatt pedig nem fognak változtatni a ruhaötleten.

2017. febr. 10. 15:06
 10/10 anonim ***** válasza:

A keringő ruhához tényleg nem érdemes melltartót venni. Nekem nem volt még szalagavatóm hanem 8-ban volt az amikor keringőzni kellet. És természetesen olyan ruha. Nekem, küldöm lett rám igazítva..! Mivel nekem szélesebb hátam van ezért nekem is ott igazittak még eredetiség pánt nélküli lett volna és már a hátat igazittak ezért kértem pántot mivel én is féltem fog lefog csúszni.! És kifejezett jól nézett ki a ruha pántal is. Ha te is olyan kölcsönzött fogsz ki ahol aranyosak akkor meg van oldva. De hogy őszinte legyek a nagyobb keblü lányoknak jobban áll a, ruha.! Emlekszem hogy ketten voltunk nagyobb lányok a többek mint elől deszkán hátul fa volt.! [Nem kövérek voltunk csak hát nagyobb melleink vannak] És mi nyavajogtunk, hogy nem lesz jó mert nem fog jól állni mert nagy. De nem..! Mi ketten teljesen jol neztünk ki és jól éreztük magunkat a pántos ruhába míg a többiek állandóan húzgálták és volt akik alá vettek melltartót és azoknak egyrészt kilógott a ruhát alól másrészt pedig ahogy hallotam nyomta őket.!

Figyelj vegyél egyett és utána majd meglátod.! Én is vettem, egy felsőt és vettem hozzá pánt nélküli melltartót és rá jöttem hogy a pánt nélküli ruhák nem az én világom mert állandóan huzgáltam.! De viszont a barátnőm aki kerigozozz annak be jön a pánt nélküli melltartó. És ő nem huzogatja a felsőt. Próbált meg.!

2017. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!