Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyjából mennyibe kerülne...

Nagyjából mennyibe kerülne egy ilyen tetoválás?

Figyelt kérdés
Egy 10x10 centis mintáról van szó, fekete körvonalakkal, benne watercolor színezéssel (több színnel). Tudom, hogy lehetetlen pontos árat mondani, csak az árkategória érdekelne, hogy tudjam, mennyit tegyek félre rá.
2017. jún. 12. 17:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és természetesen egy jobb szalonban csináltatnám, nem amatőröknél :D
2017. jún. 12. 17:47
 2/8 anonim válasza:
53%
15ezer ft
2017. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább 35-50
2017. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
35-50? :O Huh, akkor jobb, ha elkezdek félretenni :D
2017. jún. 13. 09:09
 5/8 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy lehetetlen pontos árat mondani, csak az árkategória érdekelne, hogy tudjam, mennyit tegyek félre rá."


Ha normalis tetovaloval akarod megcsinaltatni, aki szaloni munkat ad ki a kezebol, es nem kell utana nyaron telikabatba takargatnod a tetkodat, akkor keress megfelelo tetovalot mar most.. Mert azok elegge bevannak tablazva, altalaban minimum 1honapot kell varni ra. De van olyan tetovalo ismerosom, akinek mar csak 2018-ra vannak idopontjai.

2017. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem erről kérdeztem. Tudom, hogy nem rögtön másnapra adnak időpontot :D
2017. jún. 15. 09:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem szalonban csináltak egy olyan kb 15x10-es watercolor tetoválást és az 40 volt. Ha rendes helyre mész, ott bizony nem olcsó, tehát nem "sufnituning".
2017. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonló tetoválás (kontúros watercolor), kisebb méretben (kb 5x5, kicsit talán nagyobb), profi szalonban nekem 15 ezer volt. Viszonyításnak talán segít. :)
2017. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!