Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválók mit várnak el egy...

A tetoválók mit várnak el egy vendégtől?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy

-az a jobb ha már egy adott képet visznek magukkal vagy az ha meg kell terveznetek a tetoválást?

Még az is érdekelne hogy elszoktátok e mondani hogy mi a véleményetek az adott tetkóról?

Hasonlókra lennék még kíváncsi



2017. jún. 18. 16:08
 1/2 Metionin ***** válasza:
Sokan eleve nem varrnak fel netről leszedett képet, valamit változtatni kell rajta. Szívesen veszik ha van a vendégnek ötlete, elképzelése, mert akkor nem kell feleslegesen 4-5 vázlatot rajzolniuk. Véleményük általában van, hiszen nap mint nap ezzel dolgoznak és meg szokták mondani, ha a vendég ötlete nem esztétikus vagy nem fog jól mutatni azzal a technikával/azon a helyen. Ahol én voltam, ott épp elküldtek egy fickót, aki a netről bugázott nonfiguratív gyönyörűséget akarta felvarratni, mondván ők ehhez nem adják a nevüket. Az én ötletemre (magam rajzoltam meg a vázlatot) pl. azonnal beindult a fantáziája a srácnak, egyből tudott mit hozzátenni, hogy még szebb legyen mint ahogy én azt kitaláltam. A végén egy igazi közös munka lett belőle. :)
2017. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Normális helyen, normális tetováló elvárja, hogy:

-tiszta, ápolt legyél

-lehetőleg kipihent

-korrekt és normális (nem fellengzős)

-elvárják, hogy jó munkáért fizetni kell

-hogy úgy ápold, ahogy ő mondja

-hogy időpontra rendesen menj el, ha nem tudsz elmenni, előtte szólj időben és ne az utolsó napon


Vihetsz fix képet is, de lehet csak ötletekkel menni. A minta megrajzolása is benne van az árban. Lehet terveztetni is velük, több dologból összerakni.

Van, aki megkérdezi, sőt elbeszélget veled róla, hogy miért oda, és mik az esetleges hátrányai. Ha olyan a minta, van aki lebeszél róla, más inkább mást ajánl. Normális tetoválóval akármit meg lehet beszélni ilyen témában ;)

2017. jún. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!