Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválók általában vállalna...

A tetoválók általában vállalnak olyat, hogy arcot tetoválnak valakire?

Figyelt kérdés
Vagy, hogy van ez csak némelyik vállal ilyet mivel elég nehéz munka? Én szeretném édesapám arcát magamra tetováltatni. Ez az egyetlen dolog amiről úgy érzem, hogy soha nem bánnám meg, ha magamra tetováltatnám. Már sajnos 10 éve meghalt, és ő az egyetlen ember akit igazán szerettem. :(
2017. febr. 23. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Vállalnak igen.

Keress egy jobb minőségű szalont, mint mondjuk Újpesten az Invictus.

Nem tudom hol laksz, tehát így ajánlani nem tudok konkrétat.

Mindenképp olyan szalont keress aminek nagy a forgalma, színvonala, ott valószínű olyan is lesz a portré amilyennek szeretnéd.

2017. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Miskolci vagyok, de szívesen felmennék Pestre ezért, ha itt a környéken nincs jó tetováló.
2017. febr. 23. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Kifejezetten portréra szakosodott tetoválót keress. Hiába mész jó tetoválóhoz, ha a portré nem az ő területe.
2017. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyíregyen a Dockot ajánlom esetleg, ami környékbeli, a miskolciakat nem ismerem sajnos.

Viszont abban igaza van az előzőnek, hogy bárhová is mész, portréra szakosodott tetoválót keress.

2017. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!