Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ez jó ötlet?

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Első tetoválásomra készülök. Több ötletem volt már, de biztosat még nem tudok. 18 éves vagyok, és több nehéz időszak áll mögöttem. Most lettem nagykorú, és egy útravaló talizmánt szeretnék, amire ha ránézek akkor segít megtalálni az utam, a boldogságomat az életben. Ezért az egyik gondolatom, hogy A boldogság kék madarának idézetét tetováltatom magamra. Szerintetek jó ötlet lenne? Minden értelmes választ köszönök! 18/L

2017. jún. 20. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem akkor az elég hosszú. Szerintem inkább rövudebbet válassz, persze ez a Te döntésed.
2017. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot!:) Először nekem is a hosszúságával volt gondom, de annyira már nem tűnik vészesnek. Picibe szeretném, hogy közel álljanak egymáshoz a sorok, szóval akkora nagy nem lenne. Egyébként az oldalamra szeretném, egy részét úgyis eltakarná a melltartó, szóval nem lenne feltűnő helyen. Igazából csak a strandon látszódna. Úgyhogy a hosszal már megbarátkoztam.:) De amúgy maga az idézet szerintetek megfelelne ahhoz a jelentéshez amit megfogalmaztam?
2017. jún. 20. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, szép! Első voltam :)
2017. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Arra vigyázz, hogyha nagyon apró betűkkel csinálod a tetoválást, az nagyon hamar elmosódik.

[link]

[link]


Én személy szerint azt csinálnám, hogy kiragadnék egy részletet az idézetből, szerencsére olyan gyönyörűen van megfogalmazva, hogy félmondatok is megállják a helyüket. :)

Egyébként az alapötlet jó.

2017. jún. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!