Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fura lenne csaj létemre egy...

Fura lenne csaj létemre egy Deadpool tetkó a vádlimon?

Figyelt kérdés
Nagyon imádtam a filmet és a karakter is nagyon tetszik. A tetkósom gyönyörűen megcsinálta az egyik ismerősömnek és így mégjobban akarom :D De nem lenne fura, hogy csaj létemre Deadpool tetkó virítana a vádlimon? :D Mi a véleményetek?

2017. jún. 29. 15:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Az a fura hogy vihogva irsz rola.
2017. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
69%
Es meg annyi hogy nalam ezzel nem bevagodtal, hanem ellenkezoleg, fogom a fejem hogy lehet egy csaj ilyen ostoba.
2017. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát csak divatból ne csináltasd meg, szerintem az nagyon gáz.
2017. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Mennyit tudsz valójában a karakterről? Én tuti nem tetováltatnám magamra, pedig régen a kedvenc Marvel hősöm volt, mostmár túl van hypeolva és az 500 forintos kínai pólókra nyomtatva látom, ezért ezzel asszociálom.
2017. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem amiatt lenne fura, hogy csaj vagy. Hanem úgy általában. Értem én, hogy szereted, meg láttad a filmet, de gondold végig, hogy ez tipikusan olyan tetkó, amit idővel megbánsz.

Az emberek változnak, mást néznek 5 év múlva, más zenét hallgatnak, mint mondjuk ma.

Megbánnád, és nevetséges lenne.

2017. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
64%

Azt ugye tudod,hogy Deadpool sokkal több mint amit Te a filmben láttál?! Járj utána, olvass képregényeket és ha még mindig azt akarod akkor csináltasd meg.


Szinten minden filmet láttam ami Marvel vagy D.C. de film alapján nem tetováltatnék. Ahogy előttem is írták, pár év múlva más lesz a divat. Viszont ha a Marvel és társai gyermekkorod óta jelen van, rajongója és úgy gondolod, hogy megtiszteled Őket akkor hajrá.

2017. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A elsőnek csak annyit, hogy vitatkozhatnánk rajta, hogy kettőnk közül ki az ostoba, de szerintem a végén úgyis te nyernéd a címet ;) nemtudom hogy nézel ki (nemis akarom megtudni) de példa ha nekem nemtetszene a hajad akkor ostobázzalak le? :) egy tetovált ember ugyanolyan mint bárki más. Kettőnk közül én vagyok agyontetoválva és mégis te vagy a primitívebb ;)
2017. júl. 1. 20:00
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és eszemben sincs ezzel bárkinél bevágódni, főleg nem nálad :D csak véleményre voltam kiváncsi, hogy hogyan mutatna egy csaj lábán. Szóval az sem igazán érdekel, hogy mi fán terem a régi karakter, csak tetszik és kész :)
2017. júl. 1. 20:11
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Hát ez szomorú. Én is szeretem a tetoválásokat, de csak amelyik szép és van jelentése. Ez szerintem egyik se. Te kérdezted a véleményünket, mi csak elmondtuk. (Én is szeretnék képregény témájút, de nekem ez közel állna a szívemhez, mivel kiskorom óta nagy Marvel és DC fan vagyok, a karakterekkel együtt nőttem föl. Rosszul is esik, ha valaki csak a filmeket ismeri, mert olvasni "nem menő".) Ismertem olyan tetoválót, aki bármilyen idióta firkát felrakott magára, ami csak eszébe jutott (pl. gördeszkázó banánt), és ezt a fajta spontaneitást még meg is értem valahol... De én lány/nő létemre azt mondom, hogy nem esztétikus, éretlen jellemre vall az ilyen.
2017. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Csak egy hülye kis ribizli vagy. Ők csak segíteni akartak rajtad, de úgy tűnik, nem lehet. Csináltasd nyugodtan, nem én fogom megbánni. A következő legyen egy minyiom vagy mi a tököm. Szánalmas vagy


19/l

2017. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!