Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Állatorvosnak lehet tetoválása?

Állatorvosnak lehet tetoválása?

Figyelt kérdés

A jobb karomon van 4 tetoválás (2 nagyobb, 2 egyszerűbb), a bal felkaromon is van szintén két nagy, az alkarom pedig majdnem végig van varrva. (Máshol is vannak, de azok nem látszanak ruhában.) Egyetemen még nyilván nem gond, de állatorvosként alkalmaznának így valahol? Nem tudom, a tetoválás mennyire mérvadó orvosoknál, állatorvosoknál pedig ötletem sincs. Annyit tudok, hogy ahány állatorvossal találkoztam eddig, egynek sem volt látható helyen tetoválása.

Külföldön esetleg elfogadóbbak ezzel szemben?


2017. jún. 30. 16:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Gondolom maga a minta is számít, horogkeresztekkel nyilvàn nem vennének fel, de az összes tetoválásom a természethez köthető. (Fa, holdfázisok, tenger, szitakötő...stb. tetoválásaim vannak)
2017. jún. 30. 16:48
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

Én sok állatorvossal találkoztam. Volt aki nonprofit szervezetnél dolgozott, volt, aki magánrendelőben. Mivel állami állatorvos nemigen van, így magánpraxis lehet, az meg versenyszféra, ami tehetséghez, tudáshoz és tapasztalathoz van inkább kötve, nem kinézethez. Volt anno egy nagyon kedves, aranyos "néni", aki szinte beszélt az állatok nyelvén. Nagyon értette a dolgát. Viszont külsőleg nagyon "csúnya" teremtés volt (nem volt tetoválása, vagy nem tudok róla).

Viszont akikkel találkoztam azok között sokaknak volt, látható helyen. De ott vannak a tetovált állatmentők is. Adó 1%-al támogatom őket. Igaz, nem mind állatorvosok, de akad közülük az is.

Külföldön meg alapból jobban elfogadott.

Viszont az képzése nem könnyű. Nagyon agyasnak kell lenni hozzá, a tananyag nem egyszerű, és nem olcsó. De ha menni fog és bírod, akkor hajrá! :)

2017. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!