Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Muteti vagy mas okokbol lett...

Muteti vagy mas okokbol lett hegre lehet tetovaltatni, kinek volt ilyen tetovalasa? Mennyire volt fajdalmas?

Figyelt kérdés

A bal kezemen es a jobb labamon tobb heg is van.

Es arra gondoltam, hogy tetovalassal eltuntetem.

Viszont en ugy tudom, hogy ha van egy heg azt nem ajanlott piszkalni(vagas, tetko) mert ott borrak is kialakulhat, ez igaz?



2017. máj. 27. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak kis heg, akkor lehet.

Ezt tetováló tudja megmondani pontosan...

Nagy hegen nem kellene...

2017. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Friss hegre nem lehet tetováltatni.

Ha már régi, kifakult, akkor igen. Akármekkora is a heg. Mennyire fáj? Egyéni, teljes mértékben!

Bőrrák ettől nem nagyon alakulhat ki, viszont ha nem steril és normális körülmények között tetoválják, akkor számos más gond lehet vele.

Én nem vagyok tetoválás ellenes, mert szeretem őket, de nem feltétlen kell tetoválás a hegre. Ha a heg zavar, bőrátültetéssel meg lehet oldani, illetve számos kezelés van már rá, hogy a heg kisebb legyen és nem látványos. Ha viszont tetováltatná rá, akkor igényes, minőségi munkát ;) Miért? Mert egy tetoválást javítani, takarni nem egyszerű, és ezt még összekombinálni a heggel... Inkább legyen drágább egyszer, mint többször olcsóbb.

2017. máj. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SzilKa ***** válasza:

Minimum 2-3 évet kell várni ahhoz, hogy tetoválni lehessen rá, illetve teljesen ki kell fehérednie. Ha ez megvan, mindenképp gyakorlott tetoválóhoz menj, aki szokott egyrészt hetet takarni, tehát van benne tapasztalata, hogy mit lehet és hogyan, illetve egy hegre nem jó az sem, ha olyan dolgozik, aki kezdőbb, és lassabban, többször megy át rajta, mert hiába ügyes, gyakorlatlan kézzel túldolgozhatja a hetet és akkor a gyógyulás során egy az egyben leesik egy vastag sebbel a festék.

Szóval érdemes profit keresni rá.

2017. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SzilKa ***** válasza:
*hetet=heget
2017. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!