Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy nőnek melyik testrészén a...

Egy nőnek melyik testrészén a legszebb egy tetoválás, és hol a legkevésbé nőies?

Figyelt kérdés

Férfiak és nők véleménye is érdekel,és az is,hogy van-e olyan motívum ami kifejezetten szexi,vonzó vagy olyan ami nagyon taszító.


Szeretném megnézni,mennyire vannak a nők és a férfiak egy véleményen ezzel kapcsolatban.


Köszönöm!


2017. júl. 5. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Derékon a legrosszabb mert erre mondják, hogy "ribi tetkó"

Legszebb talán a hát vagy alsó lábszár.

Nagyon taszítóak a tucat tetkók mint pl: csillag vagy koponya stb.

Az is csúnya amikor szöveget tetováltatnak magukra. Főleg ha magyar ember angol vagy más nyelven.. Pedig sokkal egyedibb lenne ha már szöveget varrat magára akkor magyarul, mert a világon bárhol jár aki nem tud magyarul azok különlegesnek találják. Egyik barátnőmnek magyar szöveg van magára varratva, és a külföldiek szerint olyan szépek a betűk..

Ezért számomra taszító ha valaki nem a saját nyelvén tetováltat ha már szöveget akar.

Ami mindig szép az a virágok, madarak.

De ez az én véleményem.

2017. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a legszebb amikor vègig a gerincen van egy vèkony írás vagy ilyesmi.


a legközönsègesebb ès gázabb amikor valaki a mellère tetováltat tappancsokat meg ilyeneket...

2017. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Legszebb: lábfej

Leggázabb: arc, alkar (külső része), vádli


Motívumok közül amit nem szeretek: arcok, koponyák, dátumok, monogrammok


N

2017. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Legszebb részek: csukló, alkar, felkar, hátközép (kicsivel a csípő felett/mellett), lapocka, kézfej

Legrosszabb részek: fej, comb, vádli, lábfej, mell, nyak, has, intim részek

2017. júl. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Illetve ha mégis fejen, akkor olyan legyen mint az Éhezők viadalában
2017. júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ami nekem tetszik: mell alatti borda terület, felkar hátsó részén (tricepsz), comb (elől). És mondjuk én nem vállalnám be a munkám miatt, de a kézfejen is van, akinek tök jól áll.

Ahol nem tetszik: boka, lábfej, derék, arc.


Nekem nem tetsző motívumok: kínai írásjel, sárkány, lángok, nonfiguratív ábrák, és elcsépelt feliratok, mint például: Love, Hope.

És amik tetszenek: a mandala és virág tetoválásokat szeretem leginkább.

2017. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ami bejön: borda, lábfej, boka


ami nagyon nem: arc, nyak, bicepsz

2017. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2017. júl. 13. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!