Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerinted mi a legjobb hely...

Szerinted mi a legjobb hely egy kis, minimalista tetováláshoz?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy könnyen el tudjam rejteni, nagyjából 3-4 cm nagyságú, csak körvonalakból álló tetoválást tervezgetek alá egy dátummal.


Mivel fontos, hogy ne látszódjon, ezért gondolkodtam a bokám belsejére, de úgy tudom ott nagyon fáj. Milyen helyeket tudtok javasolni?



2017. júl. 13. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
mellkas, váll
2017. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Férfinek vagy nőnek?
2017. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2017. júl. 13. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem tetszik kézen, de ott lehet meglátják. a boka környékén is jó, szerintem egy kis fájdalmat miért ne lehetne bevállalni érte? :D nekem is fájt pl piercingek szúrása, de azt csak egyszer kell kibírni és kész.

nekem tetszik még amikor úgy az oldalukon van, ott ahol ha a kezed le van engedve akkor a karod eltakarja, nem tudom így érthető-e (bár ott lehet ilyen hosszúkásabb minta jobban mutat).

2017. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, amit takarnak a ruhák (nyári, legkisebb ruhákra gondolj). De 3-4 centiset még elrejteni sem kell nagyon, annyira kicsi, hogy szinte észre sem veszik.
2017. júl. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Esetleg a csípőcsontod környékén. Vagy a melled mellé, ahol takarja a melltartó.
2017. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!