Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyjából mennyi idő, mire...

Nagyjából mennyi idő, mire egy kb.4 centis tetoválás (csak egy körvonal) elkészül?

Figyelt kérdés
Első tetoválásom lesz bordára, és nagyon-nagyon vékony vagyok, úgyhogy félek tőle picit. Úgy olvastam, ott fáj az egyik legjobban. Emellett félek a tűtől is, úgyhogy tudni szeretném, nagyjából meddig tarthat megcsinálni. (Nagyon sokat jelent nekem az a minta és az is, hogy ott legyen, ahová szeretném, abszolút biztos vagyok benne és akarom, csak picit nyuszi vagyok.)

2017. júl. 14. 14:26
 1/2 Metionin ***** válasza:
Ha csak körvonal akkor pár perc.
2017. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előkészület 5-10 perc, indigó 5 perc, száradás 5 perc, tetoválás 5 perc. Így kicsiben fájni fog, igazából, mivel csak kontúr, úgy még jobban is (égető, karcoló érzés lesz). (kb 15 perc tetoválás után kezd enyhülni a fájdalom, bizonyos esetben szinte megszűnik, a kontúrnál használt tű vékonyabb, mint egy satírozásnál használt, és bár hülyén hangzik, de ha több tűvel szúrkálnak, nagyobb felületen, akkor kevésbé fáj, mint ha kevéssel kisebb felületen.)

De, ha nagyon érzékeny is van, összeszorítod a fogad és túl vagy rajta.

2017. júl. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!